لوگو www.avangard.ir
پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

حکایت سال های کودکی: گفتگو با بهرام شاه محمد لو

نویسنده:
داوود کیانیان

حقيقتاً من نویسنده نیستم. حالا ممکن است بعضی از دوستان از روی لطف و محبتی که به من دارند این عنوان را برای من به کار می‌برند، ولی حقیقتاً من به عنوان یک نویسنده، یک نویسنده کلاسیک حالا چه در عرصه نمایش، تئاتر و یا شاخه‌های دیگری از نویسندگی، تجربه حرفه‌ای ندارم. البته در زمینه شعر یک مقداری کارهایی انجام داده‌ام. ولی خب هیچ وقت فرصت نشد که اینها را چاپ کنم. حالا شاید در آینده فرصتی پیش بیاید و این کار را بکنم. اگر اجازه بدهید این جا یک توضیحی را هم اضافه کنم، ممکن است در بخش کارها و نمایش‌هایی که به صورت بداهه تولید می‌شوند و تولید در سیستم بداهه است، یک نوع تألیف متنی، از طریق همکاری گروهی، در فضاهای تمرین شکل بگیرد و به طور طبیعی جلو برود ولی اگر بعد بخواهیم ما این نمایش را در قالب نوشتاری پیاده کنیم و و آن را بـه صورت نمایشنامه بنویسیم، آن وقت طبیعتاً به یک متن نمایشی تبدیل می‌شود، ولی در اصل تا قبل از اینکه آن شکل نهایی اتفاق بیفتد، کار شاید در حد یک موضوع یا یک فکر و ایده باشد، البته بعضی وقت‌ها هم شاید هیچی در شروعش نباشد و این به طور طبیعی در حین تمرینات و بر اساس آن قواعد و ضوابطی که تمرینات دارند، مرحله به مرحله جلو برود و رعایت شود و در واقع لحظات نمایشی شکل بگیرد و کامل‌تر و گسترده‌تر شود و حتی تبدیل به صحنه‌های متعدد شود. آن موقع که پیاده شود، نمایش می‌شود. ولی قبل از آن به عنوان نویسنده‌ای که این نمایش را نوشته محسـوب نمی‌شود.

صفحه ۶۱

افزودن به پاکت خرید
دیدگاه‌ها

در حال حاضر دیدگاهی برای این مقاله ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 از دو که حرف می‌زنم از چه حرف می‌زنم

از دو که حرف می‌زنم از چه حرف می‌زنم

حالت چهره دوندگان استقامت در هر کجای عالم شبیه هم است . همه حین دویدن انگار به موضوعی فکر میکنند . شاید اصلاً به هیچ چیز فکر نکنند ولی حالت شان طوری است که انگار با جدیت به موضوعی می اندیشند.تعجب آور می نماید که همه با چنین حالتی در گرما بدوند ولی خوب که فکر می کنم میبینم من هم عین آن ها هستم. بیشتر بخوان


کتاب‌های پیشنهادی

book icon انتشارات ثالث
مشاهده همه arrow icon
book icon به قلم داوود کیانیان
مشاهده همه arrow iconSome text some message..