لوگو www.avangard.ir
پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

حال عالی: تحولی نوین در درمان افسردگی و اضطراب

نویسنده:
دیوید برنز

در این فصل می‌خواهم با شما درباره راهکاری قدرتمند صحبت کنم. این راهکار قدرتمند برگه «ثبت روحیه روزانه» نام دارد که می‌تواند به شما کمک کند طرز احساس‌تان را بدون توجه به شرایطی که در پیرامون شما وجود دارد تغییر بدهید.

من برگه «ثبت روحیه روزانه» را براساس یک باور سنتی تدوین کردم، بدین مضمون که افکار شما، و نه حوادث بیرونی، همة احساسات شما را شکل می‌دهند. با تغییر دادن فکر، می‌توانید احساس خود را تغییر دهید. برای نشان دادن طرز کار این برگه، برایتان از بیماری صحبت می‌کنم که داوطلبانه در یک مصاحبة رودررو در سمیناری شرکت کرد که در سانفرانسیسکو برگزار شد.

اسم این بیمار کارن بود. او مدت‌ها بود که از افسردگی، احساس گناه، اضطراب و خشم رنج می‌برد که از نه سال قبل و پس از یک حادثه دردناک گریبان‌گیر او شده بود. من از دکتر جیل لویت دعوت کردم که مرا در این گفت‌وگو یاری دهد. روش رفتاردرمانی شناختی معمولاً با یک درمانگر پیش می‌رود، اما برای نشان دادن زنده ماجرا، از روان‌پزشکی کمک گرفتم؛ زیرا معتقدم این کار به کارایی بیشتر این روش درمانی کمک می‌کند و به آن غنا می‌بخشد. من و دکتر لویت به شدت مدیون کارن هستیم که شجاعت نشان داد و در برابر یک جمعیت نسبتاً زیاد، تجربه به شدت شخصی و دردناکش را توضیح داد. کارن در ضمن اجازه داد که من ماجرای او را با شما در میان بگذارم.

صفحه ۸۷

دیدگاه‌ها

در حال حاضر دیدگاهی برای این مقاله ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 اگر می‌خواهید در هر زمینه‌ای به موفقیت برسید...

اگر می‌خواهید در هر زمینه‌ای به موفقیت برسید...

راغب بودن در تن دادن هوشمندانه به ریسک، برای رسیدن به هدف‌های به‌خوبی تعریف‌شده شما را در جانب فرشته‌ها قرار می‌دهد. این‌گونه همه احتمالا ممکنه را به سود خود در خدمت می‌گیرید.  بیشتر بخوان


کتاب‌های پیشنهادی

book icon انتشارات ذهن آویز
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی مهدی قراچه داغی
مشاهده همه arrow iconSome text some message..