لوگو www.avangard.ir
× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

جنبش اجتماعی چیست؟

نویسنده:
هنک جانستون

جنبش اجتماعی چیست؟ چگونه شکل می گیرد و چه اهدافی را دنبال می کند؟ ابزارهای جنبش ها برای تحقق اهدافشان چیست و چرا شکل های متفاوتی عمل می کنند؟ چه عواملی حیات آنها را تهدید می کند و کدام یک تسهیل؟ چگونه می توان آنها را مطالعه کرد؟ اینها تنها برخی از پرسش هایی است که پروفسور هنک جانستون، استـاد سرشناس جامعه شناسی در دانشگاه ایالتی سن دیگو، تلاش کرده است در این کتاب به آنها پاسخ دهد. او در این اثر، به شکلی جامع و جذاب و همچنین با ارائه تقسیم بندی مناسب، جنبش های اجتماعی می پردازد. در سراسر کتاب، علاوه بر ارائه مبانی نظری برای تحلیل جنبش های اجتماعی، به مثال هایی عینی و روزمره نیز پرداخته شده است و بدین ترتیب خوانندگان به صورت عملی با نحوه تحلیل جنبش ها آشنا می شوند.

افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 به آواز باد گوش بسپار

به آواز باد گوش بسپار

مدتی پیش از آن، تلاش کرده بودم داستان کوتاهی بنویسم که مضمون اصلی‌اش، معنای زندگی بود. هیچ وقت تمامش نکردم، اما فرایند فکر کردن به علت وجودی1 مردم، چارچوب ذهنی غریبی درست کرد؛ نوعی وسواس فکری. مرا وادار کرد همه چیز زندگی‌ام را به اعداد تبدیل کنم. این وضعیت حدود هشت ماه طول کشید. بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات ثالث
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی سعید کشاورزی
مشاهده همه arrow iconSome text some message..