لوگو www.avangard.ir
پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

جنایت مرموز دکتر مرا

نویسنده:
ادوگاوا رانپو

گاه سراب شکل غولی هراس‌انگیز را به خود می‌گرفت که در آسمانِ دوردست معلق بود؛ بعد یکباره هیئت غبار‌آلود و هیولاییِ دیگری به خود می‌گرفت که در چند سانتی‌متری صورتم عرض‌اندام می‌کرد. بعضی اوقات به سان نقطه‌ای غول‌آسا و تیره درست مقابل دیدگانم بود. یک لحظه بعد، مثلثی سترگ و لرزان بود که کم‌کم بزرگ و بزرگ‌تر می‌شد؛ بعد ناگهان آن هم بی‌خبر فرو می‌ریخت. همان تودة وصف‌ناپذیر دوباره به سرعت ظاهر می‌شد، این‌بار افقی کش می‌آمد و مانند قطاری دراز حرکت می‌کرد. اما پیش از آنکه درست در مرکز دید قرار گیرد، باز هم پراکنده می‌شد و خود را به شکل چیزی شبیه ردیفی از درختان صنوبر در می‌آورد. 

به‌رغم تمام این تغییر شکل‌ها، فرایند انتقال هر بار چنان ظریف و تدریجی بود که گویی حس نمی‌شد. چه‌بسا نیروی سحرآمیز این سراب همة ما را افسون کرده بود. در این صورت، شاید همان نیروی غیرطبیعی همچنان مرا در چنگ خود نگه داشته بود، حتی وقتی در قطار به سوی خانه‌ام برمی‌گشتم. پس از آنکه دو ساعت بی‌وقفه ایستادم و به صحنه‌های رازآلودی خیره شدم که در آسمان به نمایش درآمده بود، باید بگویم وقتی اوئوتسو را ترک کردم و شبانه راه خانه را پیش گرفتم، حس و حالی عجیب بر من مستولی بود. 

صفحه ۹

دیدگاه‌ها

در حال حاضر دیدگاهی برای این مقاله ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 به سرخیِ خونِ چکیده بر دست‌ها

به سرخیِ خونِ چکیده بر دست‌ها

اتاق قرمز سومین داستان مجموعه است که شاید بتوان گفت پیچیده‌ترین و ترسناک‌ترین آن هم باشد. اتاق قرمز محفل زیرزمینی مردانی است که در زندگی به هر چیزی که می‌خواستند، رسیده‌اند؛ جاه و جلال، زندگی سعادتمندانه، پول کافی، شغل ایده‌آل و تمام چیزهایی که تمامی انسان‌ها در طول زندگی آرزوی داشتنش را دارند. بیشتر بخوان


کتاب‌های پیشنهادی

book icon انتشارات چترنگ
مشاهده همه arrow icon
book icon به قلم ادوگاوا رانپو
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی محمود گودرزی
مشاهده همه arrow iconSome text some message..