لوگو www.avangard.ir
× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

جری لوییس

نویسنده:
کریس فوجی وارا

در فیلم‌های لوییس، پذیرفتنِ هویت، صورتِ استعاری انجامِ یک شغل و حرفه را به خویش می‌گیرد. کار، دو نشان را هدف می‌گیرد. از سویی توانایی‌ها و امکانات یک فرد لازم است که تثبیت و تعیین شوند (به بیان دیگر نامعلوم بودنِ این توانایی‌ها و امکانات باید پس زده شود) و از سوی دیگر فرد شاغل، با گذاشته شدن وظیفه‌ای بر دوشش، احساس می‌کند که از یک نقش و یک جایگاه برخوردار است. در هم‌نشین زنان کار به معنای گذاشتن چیزهایی بر عهده‌ی شخصی است تا او احساس کند که وجودش مورد نیاز است. محصول ملموس کار، ارزشی حاشیه‌ای دارد؛ ارزش اصلی در احساس شراکت و ضرورت داشتن است که محصولات جانبی آن کار به حساب می‌آیند (دانا پولان مینویسد:

«در فیلم‌های لوییس... کار نهایتاً به صورت الیناسیون و از خودبیگانگی تصویر نمی‌شود» ]دانا پولان، سخت کوشیدن]. پروژه‌ی بایرز در راه جبهه از کدام طرف است؟ که از نیاز به فائق آمدن بر کنار گذاشته شدنِ تحمل‌ناپذیر و گیج‌کننده‌ی او توسط ارتش برخاسته، کاری از این دست به حساب می‌آید: این‌که بایرز و گروه داوطلب تحت فرمان او واحدی نظامی را شکل می‌دهند که به پیروزی متفقین در جنگ جهانی دوم یاری می‌رساند اهمیتی ثانویه دارد: در تمام فیلم تأکید بر روی به کارگیری دلبخواهیِ قدرت بایرز در اجرا است، در موقعیت‌هایی که در آنها او خود را (با لباس مبدل کسلرینگ) به عنوان شخصیت مرکزی می‌یابد. 

صفحه ۶۲

افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 پریِ کوچکِ غمگین (بخش دوم: آثار و سبک شعری)

پریِ کوچکِ غمگین (بخش دوم: آثار و سبک شعری)

فروغ فرخزاد در عمرِ کوتاهِ سی‌ویک‌ ساله‌ی خود موفق به انتشار پنج دفتر شعر شد. بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات حرفه هنرمند
مشاهده همه arrow iconSome text some message..