لوگو www.avangard.ir
پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

تعهد اهل قلم

نویسنده:
آلبر کامو

ادبیات و کارا

اگر شما می‌پندارید که جملة من نیاز به توضیح داشته باشد، در اینجا می‌کوشم توضیح دهم. اما باید آنچه را شفاهاً گفتم در اینجا هم تکرار کنم. من مطمئن نیستم که حق با من باشد. وانگهی خودم را در برابر کار شما کوچک احساس می‌کنم. هنگامی که کسانی چون شما که روز خود را در کارگاه یا کارخانه‌ای می‌گذرانید اوقات فراغت خود را صرف بیان عقاید خود در مجله‌ای می‌کنند، کسی که در نوشتن و کار کردن از آزادی وسیعی برخوردار است حق ندارد شانه بالا بیندازد و اظهار لحیه کند. حتی اگر تصادفاً چنین کسی حق داشته باشد چون از خودش مایه نمی‌گذارد، همین کافی است که حرف‌هایش مظنون جلوه کند. برای رضایت دادن به کاری چنین مضحک و چنین زشت باید از دوستان قدیم و ندیم بود و در بی‌خیالی محض. که اگر من چنین ادعایی کنم به شما جسارت کرده‌ام. اما در عین حال گمان می‌کنم که تا حدی سست‌عنصری یا نارفاقتی باشد اگر چیزی را که به‌نظرم می‌رسد رک و راست نگویم. با توجه به این‌که من همواره حاضرم که اگر حق با من نباشد، بپذیرم.

صفحه ۱۳۷

دیدگاه‌ها

در حال حاضر دیدگاهی برای این مقاله ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 «دلاور» در حلقه‌ی تکراری تاریخ

«دلاور» در حلقه‌ی تکراری تاریخ

تاریخ به خودی خود مدام در حال تکرار شدن است؛ انتخاب میان زندگی در «تاریخ تکراری» یا «تاریخ جدید» دست خود ماست. بیشتر بخوان


کتاب‌های پیشنهادی

book icon انتشارات نیلوفر
مشاهده همه arrow icon
book icon به قلم آلبر کامو
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی مصطفی رحیمی
مشاهده همه arrow iconSome text some message..