لوگو www.avangard.ir
× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

تادیب:‌ روایت یک تحقیر

نویسنده:
طاهر بن جلون

«این قصه‌ها چیست؟ یک مرد، یک مرد واقعی هرگز عاشق نمی‌شود! اگر بشود، کارش ساخته است... تو فکر می‌کنی ژنرال دوگل عاشق است؟» 

«بله، فرمانده، عاشق فرانسه است!»

شروع می‌کند به خندیدن. بعد هم چند سؤال کلی از آن دو نفر می‌پرسد. وقتی داریم می‌رویم، به ما می‌گوید پادگانمان عوض می‌شود. نمی‌گوید کجا، فقط می‌گوید راحت‌تر از اینجاست. 

چند روز بعد با ژنرال ادريس بن عمر دیدار می‌کنیم؛ کسی که اکتبر ۱۹۶۳ الجزایری‌ها را در جنگ موسوم به «جنگ شن‌ها» عقب رانده بود. الجزایر نمی‌خواست شهر معدن خيز تندوف را به مراکش بازگرداند. فرانسه در آنجا معدن آهن کشف کرده بود و سال ۱۹۳۴ آن را به خاک الجزایر ضمیمه کرده بود. البته دعواهایی هم بر سر مرز بود. آن روز یک وعده‌ی درست‌وحسابی خوردیم. حتی به جای پنیر کیبی به هر کداممان یک سیب دادند.

صفحه ۷۹


مروری بر کتاب تادیب را در وبلاگ آوانگارد بخوانید.

افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 در عمق وجودم زخمی دارم

در عمق وجودم زخمی دارم

دختر نوجوانی به زندگی‌اش پایان داده و مرگ او رابطه‌ی متزلزل والدینش را به مرز ویرانی کشانده است. این کتاب روایتی است از چگونگی از دست رفتنِ همه چیز. بیشتر بخوان
 صدام عاشق کباب بود، کاسترو دیوانه‌ی بستنی

صدام عاشق کباب بود، کاسترو دیوانه‌ی بستنی

برای آنکه درباره ایده جذاب این کتاب و حواشی روایت‌های آشپزهای دیکتاتورها بیشتر بدانم، با زینب کاظم‌خواه مترجم آن، گفت‌وگو کردم. کاظم‌خواه از خلقیات عجیب و غریب دیکتاتورها برایم گفت اما تاکید کرد که ۵ دیکتاتور این کتاب، دنبال خوردن غذای عجیب و غریب نبوده‌اند و تقریبا همان چیزهایی را می‌خوردند که جزو فرهنگ غذایی مردمانشان بوده البته با این تفاوت که به مواد غذایی و آشپز درجه یک دسترسی داشته‌اند. بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات برج
مشاهده همه arrow icon
book icon به قلم طاهر بن جلون
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی محمد مهدی شجاعی
مشاهده همه arrow iconSome text some message..