لوگو www.avangard.ir
× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

بی قراری | نشر کتاب پارسه

نویسنده:
زولفو لیوانلی

«من و ملک‌ناز در یک روستا زندگی می‌کردیم. هر دو پانزده ساله بودیم. مدرسه می‌رفتیم. بزرگ‌ترها گاهی ما رو به شنگال می‌بردن. زیبا بود. زندگی هم خیلی قشنگ بود. آدم‌ها هم. برای عید چهارشنبه طلایی تخم‌مرغ رنگ می‌کردیم و این کارو خیلی دوست داشتیم. دست هم رو می‌گرفتیم و کوچه‌ها رو می‌گشتیم. ملک‌ناز راز بزرگی داشت. پدرش کتاب گمشده‌مون رو بهش یاد داده بود و اونم حفظش کرده بود. مثلا اینکه ملک طاووس با دایره‌ای که کشیده از همه آدما، ما رو انتخاب کرده، توی این کتاب بودن و همه‌شون در ذهن ملک‌ناز حک شده بودن. خانواده‌های کمی صاحب این امانت هستن و از نسلی به نسل دیگه منتقلش می‌کنن و درواقع صاحب کتاب هستن. خانواده ملک‌ناز یکی از اون‌ها بود.

صفحه 112


دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 چشمى كامل كه هيچ‌چيز از نظرش نمى‌گريزد

چشمى كامل كه هيچ‌چيز از نظرش نمى‌گريزد

مراقبت و تنبیه میشل فوکو با تصویر کردن شیوه‌های مراقبتی و کیفری هولناک اروپای پیش از انقلاب صنعتی آغاز می‌شود تا داستان تولد زندان را بازگو کند. فوکو به عنوان یکی از مهم ترین متفکران انتقادی همیشه مطرح بوده و افکار او بر مکتب‌های مختلفی چون پساساختارگرایی، پسااستعمارگرایی، پسامارکسیسم و فمینیسم تاثیر گذاشته است. بیشتر بخوان
 پیش از شروع سفرمان چه کتاب‌هایی بخوانیم؟

پیش از شروع سفرمان چه کتاب‌هایی بخوانیم؟

هوراشیو کلر جواب این سوال را می‌دهد که «برای سفر دور دنیا چه کتاب‌هایی را بخوانم تا برای ترک کار و بیرون آوردن فرزندم از مدرسه آماده شوم؟» بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات کتاب پارسه
مشاهده همه arrow iconSome text some message..