× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال خرید آنلاین برای پاکت خرید بالای تومان رایگان است
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

بچه های امروز معرکه اند

نویسنده: عزیز نسین

کتابی که در دست دارید حاوی مکاتبات دو همکلاسی به نام‌های احمد و زینب است و در ترکیه بارها و بارها به چاپ رسیده است. ترجمه‌ی حاضر از چاپ چهل‌وششم آن انجام شده است. عزیز نسین در این کتاب به انتقاد از نظام آموزشی جامعه‌ی خود و شیوه‌های غلط تربیتی خانواده‌ها می‌پردازد. مطالب کتاب خنده‌دار است. من بارها هنگام ترجمه کار را رها کردم، به اتاق دیگری رفتم و از ته دل و با صدای بلند خندیدم. برخی صفحات کتاب را برای همسر و پسرم خواندم، آن‌ها هم خندیدند. مطالب کتاب، در عین برخورداری از جاذبه و کشش لازم، سخت عبرت‌آموز و پنددهنده نیز هست. کتاب، همان‌طور که نویسنده خود معتقد است، نه فقط برای بچه‌ها که برای بزرگ‌ترها هم خواندنی است. 

من به بچه‌های خوب و اهل ذوق ایرانی توصیه می‌کنم کتاب را با دقت مطالعه کنند و درباره‌ی مطالب آن خوب فکر کنند. مطالب این کتاب هم‌چنین از قابلیت نمایشی هم برخوردار است. بیشتر نامه‌های احمد و زینب را می‌توان با اندکی تغییر به شکل نمایش درآورد و در مدرسه یا جاهای دیگر روی صحنه برد.

داود وفایی

بهار 1394

قیمت: 33,900 تومان
افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بزارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 جنگ چهره زنانه ندارد

جنگ چهره زنانه ندارد

«ما توی زمین زندگی می‌کردیم... مثل موش کور... بهار که می‌شد یه شاخه می‌آوردی و می‌ذاشتی رو تاقچه. تماشاش می‌کردی و شاد می‌شدی. آخه فردا ممکن بود نباشی. به این خاطر به خودت فکر می‌کنی. و سعی می‌کنی شاخه رو به خاطر بسپاری... از خونه برای یکی از دخترها لباس زنانه‌ی پشمی فرستادن. ما حسودی‌مون می‌شد، با این‌که می‌دونستیم امکان پوشیدن لباس شخصی تو جنگ وجود نداشت. ارشدمون که مرد بود، غر زد و گفت «بهتر بود واسه‌ت ملافه می‌فرستادن. فایده‌ش بیشتر بود.»  بیشتر بخوان
کتاب های پیشنهادی

 عشق در زمستان آغاز می شود

عشق در زمستان آغاز می شود

16,500 تومان
 ترانه های اشک و آفتاب (8جلدی با قاب)

ترانه های اشک و آفتاب (8جلدی با قاب)

45,000 تومان
 دروغ هایی که به خود می گوییم

دروغ هایی که به خود می گوییم

39,000 تومان
 اتهام به خود

اتهام به خود

6,000 تومانSome text some message..