× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال خرید آنلاین برای پاکت خرید بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

بچه های امروز معرکه اند

نویسنده:
عزیز نسین

کتابی که در دست دارید حاوی مکاتبات دو همکلاسی به نام‌های احمد و زینب است و در ترکیه بارها و بارها به چاپ رسیده است. ترجمه‌ی حاضر از چاپ چهل‌وششم آن انجام شده است. عزیز نسین در این کتاب به انتقاد از نظام آموزشی جامعه‌ی خود و شیوه‌های غلط تربیتی خانواده‌ها می‌پردازد. مطالب کتاب خنده‌دار است. من بارها هنگام ترجمه کار را رها کردم، به اتاق دیگری رفتم و از ته دل و با صدای بلند خندیدم. برخی صفحات کتاب را برای همسر و پسرم خواندم، آن‌ها هم خندیدند. مطالب کتاب، در عین برخورداری از جاذبه و کشش لازم، سخت عبرت‌آموز و پنددهنده نیز هست. کتاب، همان‌طور که نویسنده خود معتقد است، نه فقط برای بچه‌ها که برای بزرگ‌ترها هم خواندنی است. 

من به بچه‌های خوب و اهل ذوق ایرانی توصیه می‌کنم کتاب را با دقت مطالعه کنند و درباره‌ی مطالب آن خوب فکر کنند. مطالب این کتاب هم‌چنین از قابلیت نمایشی هم برخوردار است. بیشتر نامه‌های احمد و زینب را می‌توان با اندکی تغییر به شکل نمایش درآورد و در مدرسه یا جاهای دیگر روی صحنه برد.

داود وفایی

بهار 1394

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بزارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 رویای تبت

رویای تبت

شیوا! بلند شو که گند زدی. همیشه من گند می‌زنم، ایندفعه نوبت توست. کی باور می‌کرد شیوای متین و معقول این کار را بکندو یک لحظه انگار همه زیر فلاش دوربین خشکمان زد. حالا می‌فهمم که همه یک جور تعجب نمی‌کنند. بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات مرکز
مشاهده همه arrow icon
book icon به قلم عزیز نسین
مشاهده همه arrow iconSome text some message..