× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال خرید آنلاین برای پاکت خرید بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

بانگ جرس: راهنمای مشکلات دیوان حافظ

نویسنده:
پرتو علوی

به توصیه اساتید مفضال و دوستان صمیم حال که اینجانب را در کار گردآوری مستندات و مستفادات خواجه شیراز ازقرآن کریم و فرمودة اعاظم دین مبین می‌دانستند و بیش از پیش مرا در انجام این خدمت تشویق و ترغیب می‌فرمودند مجموعة حاضر که حاوی استفاضات خواجه از قرآن کریم و تفاسیر عظیم است- به علاوه توضیح بعضی ازابیات مشکل و معانی لغاتی که غالباً برای درك معانی آنها به کتب لغت نیازمندیم فراهم آمد و به حضور شیفتگان شعر و ادب و عاشقان خواجه بزرگ شیراز تقدیم شد وامیداست که ارباب فضل و دانش خردی کاررا به خردی نویسنده نادیده گیرند وبا دیدة عفو اززلات آن درگذرند که آدمی رااز سهو و نسیان‌گزیر نیست وان‌الهدا یا علی‌مقدار مهدیها.

ضمناً چون توضیح مختصری دربارة عقاید این شاعر عالی مقام و شرح ماهیت مشرب او نیازمند بحثی هرچه کوتاهتر دربارة تصوف و عرفان كلاسيك و تطور آن تا قرن هشتم هجری است ناگزیر با خوشه‌چینی از نوشته‌های بزرگان این سلسله جلیله ورقی چند باختصار عرضه داشت، باشد تا چراغی هرچند کم‌نور فرا راه جویندگان آراء وافكار این شاعر بلند پایه نهاده شود.

مقدهمه پرتو علوی

افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بزارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 از دو که حرف می‌زنم از چه حرف می‌زنم

از دو که حرف می‌زنم از چه حرف می‌زنم

حالت چهره دوندگان استقامت در هر کجای عالم شبیه هم است . همه حین دویدن انگار به موضوعی فکر میکنند . شاید اصلاً به هیچ چیز فکر نکنند ولی حالت شان طوری است که انگار با جدیت به موضوعی می اندیشند.تعجب آور می نماید که همه با چنین حالتی در گرما بدوند ولی خوب که فکر می کنم میبینم من هم عین آن ها هستم. بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات خوارزمی
مشاهده همه arrow iconSome text some message..