× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال خرید آنلاین برای پاکت خرید بالای تومان رایگان است
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

باز انجام

نویسنده:
ست گادین

جهان واقعی را فراموش کنید

«این در دنیای واقعی کار نخواهد کرد» . این را همیشه می‌شنوید وقتی که با دیگران درباره‌ی یک ایده‌ی تازه گفتگو می‌کنید. 

این جهان واقعی جای افسراننده‌ای برای زندگی اسـت. جایی که ایده‌های نو، روش‌های ناآشنا و مفهوم‌های بیگانه، همیشه شکست می‌خورند. تنها چیزهایی که برنده می‌شوند، همان‌هایی‌اند که مردم از پیش می‌شناسند و می‌کنند، حتی اگر نادرست یا ناکارآمد باشند. 

اگر کمی بیندیشید می‌بینید که این اهالی «دنیـای واقعی» بدبین و ناامیدند. آنها انتظار دارند کـه مفهوم‌های نو شکست بخورند. آن‌ها می‌پندارند که جامعه آماده‌ی دگرگونی نیست یا توانایی آن را ندارد. 

حتی بدتر، آن‌ها می‌خواهند که دیگران را هم به پایین بکشند. اگر شما امید و آرزو دارید، آن‌ها می‌کوشد تا شما را متقاعد کنند که ایده‌های شما ناشدنی‌اند. آنها می‌گویند که وقت خود را دارید هدر می‌دهید. 

آن‌ها را باور نکنید. آن جهان ممکن اسـت برای آن‌ها واقعی باشد، ولی به این معنا نیست که شما باید در آن زندگی کنید. 

ما می دانیم زیرا شـرکت ما با سـنجه‌های جهان واقعـی از هر جنبه شکست می خورد. 

در جهان واقعی نمی توانید ، بیش از یک دوجین کارمند که در هشت شهر در دو قاره پخش شده‌اند داشته باشید. در جهان واقعی نمی‌توانید میلیون‌ها مشتری بدون بخش فروش یا آگهی داشته باشید. در جهان واقعی نمی‌توانید فرمول کامیابی خودتان را به دیگران بگویید. ولی ما همه‌ی این کارها را کرده‌ایم و کامیاب شده‌ایم.

صفحه ۱۳

افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بزارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 بعد از پایان

بعد از پایان

می‌شود بعضی وقت‌ها هوای تازه را نه از پنجره‌های باز که از آدم‌های تازه گرفت. من یکی که فکر می‌کنم اگر روزی کنجکاوی‌ام را نسبت به آدم‌ها از دست بدهم دیگر نتوانم به‌راحتی جایگزین دیگری برای این هوس قدیمی‌ام پیدا کنم. خیلی وقت‌ها تیرم خطا می‌رود و هر کاری می‌کنم باز آدم مورد نظرم معمولی و غیرجذاب و شبیه هزاران نمونه‌ی دیگر باقی می‌ماند، اما از امتحان کردن خسته نمی‌شوم. تحت‌تاثیر همین میل بود که به خواهرزاده‌ی گرامی‌ام آیسان قول کمک دادم. از من خواسته بود با منظر بروم تبریز. بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon به قلم ست گادین
مشاهده همه arrow iconSome text some message..