× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال خرید آنلاین برای پاکت خرید بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

اگر می دانستی تا کی زنده هستی...

نویسنده:
کلوئه بنجامین

ماه می با خورشید و رنگ‌های ماتش سر می‌رسد ، جوانه‌های زعفرانی از چمن پارک روزولت بیرون زده‌اند. کلارا بعد از آخرین کلاس دبیرستان، قاب خالی دیپلمش را به سمت در پرت می‌کند. مدرک دیپلم را بعد از خوشنویسی می‌فرستند اما تـا آن موقع دیگر از کلارا خبری نیست. گرتی می‌داند که کلارا دارد می‌رود، برای همین چمدانش در راهروست، چیزی که نمی‌داند این است که سیمون - که چمدانش را زیر تختش جا داده - هم دارد با او می‌رود.

سیمون همه‌ی لوازمش را گذاشته بماند جز چند قلم که برایش کاربردی یا قیمتی هستند. دو تیشرت یقه‌دار راه راه. کیف کیسه‌ای قرمز، شلوار مخمل کبریتی قهوه‌ای، همان که وقتی جوان پورتوریکایی در ایستگاه قطار به او چشمک زد، تنش بود: تـا امروز ایـن رمانتیک‌ترین تجربه‌ی زندگی‌اش بوده. ساعت طلای بند چرمی که هدیه‌ی شائول بود و کفش نیوتلنس ۳۲۰ جیر آبی، سبک‌ترین کفش ورزشی که تابه حال داشته. 

چمدان کلارا بزرگتر است، چون چیزهایی که ایلیا هلاواچک در روز آخر کارش به او داده را در آن گذاشته. شب قبل از رفتن شان، داستان هدیه را به سیمون می‌گوید.

صفحه ۵۳

افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بزارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 چیزی که اتفاق می‌افتد عین همان چیزی است که اتفاق نمی‌افتد

چیزی که اتفاق می‌افتد عین همان چیزی است که اتفاق نمی‌افتد

ماریاس رمان را تکان دهنده و نفس گیر آغاز می­‌کند، داستان یک خودکشی قهرمان قصه‌ی ماریاس، خوان، حکایت این خودکشی را بازخوانی می­‌کند؛ این که چرا خاله‌اش، ترزا، هنگام صرف کردن غذا به یکباره تصمیم می‌گیرد به دستشویی برود و گلوله‌ای در قلبش خالی و همه چیز را تمام کند... بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات کتاب کوچه
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی مهسا ملک مرزبان
مشاهده همه arrow iconSome text some message..