لوگو www.avangard.ir
× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

اولین خون

نویسنده:
آملی نوتومب

اولین خون سی‌امین رمان آملی نوتومب، نویسندة سرشناس بلژیکی، در ۲۰۲۱ منتشر شده است. نویسنده در این رمان، برای بزرگداشت منزلت پدر تازه‌درگذشته‌اش پاتریک نوتومب و ادای دین به او، خاطرة بخشی از دوران کودکی تا بیست و هشت سالگی او را به تصویر می‌کشد. پاتریک نوتومب، راوی داستان، در کسوت دیپلمات به همراه خانواده عازم کشور تاازه استقلال‌یافتة جمهوری دموکراتیک کنگو می‌شود ولی از بخت بد خودش به اسارت شورشیان درمی‌آید و محکوم به اعدام می‌شود. او در طول مدت اسارت و در مواجهه با اعدام قریب‌الوقوع بیش از هر زمان به معنا و مفهوم واقعی زندگی در این دنیا و زنده بودن پی می‌برد. 

این رمان سرشار از لحظات تلخ و شیرین و دلهره‌آور است: راوی که در کودکی پدرش را در میدان جنگ از دست داده و نمی‌خواهد با بی‌عدالتی تن به مرگ بدهد، در خلال گروگان بودن به یاد ایام گذشته می‌افتد و به توصیف رفتارهای غیرمعمول مادر جوان ولی بیوه و دیگر اعضای خانواده به ویژه خانوادة پدری و جایگاه خود به‌عنوان بچه‌ای یتیم در میان آن‌ها می‌پردازد. او علاوه بر مرورگذشته‌اش، به شرح گذران سخت ایام اسارت در چنگال دژخیمان، حبس در سلول انفرادی و دست و پنجه نرم کردن با مرگ می‌پردازد و با برخی استدلال‌ها مخاطب را عمیقاً به فکر فرو می‌برد.

افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید


کاربر مهمان
۱۴۰۱/۰۱/۰۷
کتابی خواندنی با ترجمه ای بی نظیر

مقالات پیشنهادی

 زنانِ طغیانگر، در چنگِ دیو

زنانِ طغیانگر، در چنگِ دیو

«صبح فردا، ساتورنین هنوز نمی دانست اوضاع چقدر خراب و خطرناک است. خود را خیلی دست بالا گرفته بود و فکر می کرد در مواجهه با این مرد، و در معاشرت با او، هیچ خطری نمی تواند تهدیدش کند.» بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات قطره
مشاهده همه arrow icon
book icon به قلم آملی نوتومب
مشاهده همه arrow iconSome text some message..