× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال خرید آنلاین برای پاکت خرید بالای تومان رایگان است
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

انقلاب

نویسنده: هانا آرنت

این کتاب شرح یازده ماه محتوم آخر عمر شجاع‌ترین، فداکار‌ترین و درخشنده‌ترین انقلابی دوران ماست. از زمان هفت ستون خرد به بعد، در ادبیات کلاسيك، اثری که زندگینامة قهرمانی معاصر به قلم خود او باشد بوجود نیامده بود. خاطرات بولیوی چه‌گوارا شایستة آن است که چنین اثری باشد.

در آغاز خاطرات، بازیهای جنگی چریکها، واقعی‌تر از بازیهای پیشاهنگان جلوه نمی‌کند. سپس مرگهای راستین سر می‌رسند، در رودهای طغیان کرده، با درکمینگاهها. جنگجویان چريك در نخستین زد و خوردها پیروز می‌شوند و بر نیروهای مسلح دشمن، که از حیث تعداد تفوق بسیار دارند، غلبه می‌کنند؛ لیکن سرانجام چه‌گوارا و گروه کاهش‌یافته‌اش محاصره و خرد می‌شوند. خاطرات بولیوی به‌سبکی موجز، ساده و ضروری برای نخستين‌بار عنصر پیکار تنهای چریکها را بر ضد ارتشها، کوهها، جنگلها، گرسنگی و بیماری و مرگ بیان می‌کند. و آگاهی خواننده بر سرنوشت چه‌گوارا، این کتاب را حتی به‌صورت سند غم‌انگیز رنجها و دلیریهای روزانة چریکها درمی‌آورد.

مقدمه

قیمت: 50,000 تومان
افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بزارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 پاییز فصل آخر سال است

پاییز فصل آخر سال است

گوشی را که برداشتم، گفت: «سلام لیلا خانم. امیر صالحی هستم. شماره‌ی شما را از ساغر گرفته‌ام.» گفت دارند یک روزنامه‌ی جدید درمی‌آورند. گفت هر روز سه صفحه‌ی فرهنگی دارند. یک صفحه‌اش ظهر می‌رود برای چاپ، دو صفحه‌اش عصر، گفت اگر فرصت دارم و اگر دوست دارم، یکشنبه عصر سری به‌شان بزنم. بیشتر بخوان
کتاب های پیشنهادی

 انقلاب ایران

انقلاب ایران

50,000 تومان
 لنین

لنین

ناموجود
 انقلاب شبکه های اجتماعی

انقلاب شبکه های اجتماعی

32,000 تومان
 ایران بین دو انقلاب

ایران بین دو انقلاب

70,000 تومانSome text some message..