لوگو www.avangard.ir
× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

توران میرهادی: ادبیات کودکان

نویسنده:
توران میرهادی

ادبیات کودکان و نوجوانان با خواندنی‌های کودکان و نوجوانان، یعنی کتابهای درسی و کمک درسی و نوشته‌های دیگری که آموزش مستقیم می‌دهند، تفاوت دارد. در خواندنی‌های کودکان و نوجوانان هدف نویسنده آموزش مستقیم است، ولی در ادبیات کودکان و نوجوانان نویسنده پیام خود را به‌صورتی غیرمستقیم می‌دهد و نتیجه‌گیری را به خواننده واگذار می‌کند.

ادبیات کودکان و نوجوانان، گذشته از اینکه خواننده را با تجربه‌های تازه آشنا می‌کند، می‌کوشد تا در او احساس و اندیشه‌هایی نو و پرارزش پدید آورد. از این رو، همراه با دادن آگاهیهای درست در زمینه‌ای خاص، گاهی نکته‌های اجتماعی و اخلاقی را نیز به خواننده می‌شناساند و او را به اندیشیدن دربارة نوشته و نیک و بد پیام نویسنده برمی‌انگیزد.

ادبیات کودکان و نوجوانان به پرورش شخصیت فردی و اجتماعی خواننده کمک می‌کند. او را یاری می‌دهد تا خود و محیط و مسائل زندگی و فرهنگ جامعة خود و جامعه‌های دیگر را بهتر بشناسد. علاقة خواننده را به مطالعه می‌افزاید و ذوق و سلیقة او را پرورش می‌دهد.

صفحه ۷

افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 اجازه می فرمائید گاهی خواب شما را ببینم

اجازه می فرمائید گاهی خواب شما را ببینم

پنجشنبه‌ 14 اسفند ساعت 11 صبح من عاشق شدم. هوا ابری بود و همه‌ی باران‌های عالم سر من می‌ریخت. گفتن از آن روزی که عاشق شدم چه خوب است. مثل این است که روی زخمی را بخارانی، نه بیشتر. عشق مثل دامنی گر گرفته است، به هر طرف که می‌دوی شعله‌ورتر می‌گردی. چیزی به ظهر نمانده بود، تا سه شمردم و پنجره را باز کردم و ناگهان عاشق شدم. روزی که من عاشق شدم، عالم توفانی شد. بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات فرهنگنامه کودکان و نوجوانان
مشاهده همه arrow icon
book icon به قلم توران میرهادی
مشاهده همه arrow iconSome text some message..