لوگو www.avangard.ir
پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

اتمسفر

نویسنده:
پتر زومتور

مقدمه: گفت‌وگو با زیبایی

بین ساختمان‌های پتر زومتور و فضای اطراف‌شان، مبادله‌ای برقرار است؛ نوعی دادن-گرفتن، نوعی مراقب‌بودن، نوعی پرمایگی. در مواجهه با معماری زومتور واژگانی مانند اتمسفر» و «حال» به ذهن می‌آیند. فوراً احساسی به كمال متعادل در فضای ساخته‌شده به دست او، به بینندگان، بازدیدکنندگان، ساکنان و همسایگان مجاور منتقل می‌شود. پتر زومتور مکان‌ها و ساختمان‌هایی را قدر می‌نهد که برای مردم مأمن، مکانی خوب برای زندگی و آرامش خاطر فراهم کنند. خوانش هر فضا را گره‌خورده با این امر می‌داند و به‌طور خلاصه این هدف، معنا و مقصود را دنبال می‌کند؛ بنابراین، در دیدگاه او برنامه‌ریزی و طراحی هر جز از معماری، فرایندی به هم تابیده است که مسیر مستقیم خطی را دنبال نمی‌کند. 

صفحه ۱۹

افزودن به پاکت خرید
دیدگاه‌ها

در حال حاضر دیدگاهی برای این مقاله ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 طلسم اودیسه هومر به هجرت مدام

طلسم اودیسه هومر به هجرت مدام

ادیسه داستانی است که در آن خانه و وطن عقوبت و پاداش است و قهرمان تا جایی قهرمان است که برای آن بجنگد؛ با انسان، با دریا، با خدا؛ حتی خانه‎ هایی را ویران کند و آتش زند. بیشتر بخوان


کتاب‌های پیشنهادی

book icon به قلم پتر زومتور
مشاهده همه arrow iconSome text some message..