لوگو www.avangard.ir
پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

آنگلا مرکل

نویسنده:
استفن کورنلیوس

در اين کتاب به سیاست‌های هشت سال اول آنگلا مرکل در مقام صدارت پرداخته شده است. در شروع کتاب با شرایط: دوران کودکی٬ نوجوانی و جوانی او که او را به دنیای سیاست کشاند آشنا می‌شویم.

نویسنده به عنوان یک روزنامه‌نگار در دوران بحران یورو در کنار مرکل حضور داشته است و ما را در فراز و فرودهای مرکل و تلاطمات امواج بحران٬ همراهی می‌کند.

او که این کتاب را زیر نظر مرکل نوشته است از زندگی شخصی او و از زندگی حرفه‌ای او و قدرتی که بر اقتصاد اروپا تأثیر گذارست سخن می‌گوید. به خصوص بیانگر تلاش‌های مرکل در زمیته محیط ‌زیست٬ اقتصاد اروپا٬ میانجیگری در خاورميانه و دیدگاه او نسبت به آزادی است.

هایده وماب زاده

مقدمه

دیدگاه‌ها

در حال حاضر دیدگاهی برای این مقاله ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 پرده‎‌برداری از مبهم‌ترین و اسرارآمیزترین تضاد هستی

پرده‎‌برداری از مبهم‌ترین و اسرارآمیزترین تضاد هستی

سبکی تحمل‌ناپذیر هستی که ـ در ایران باعنوان بار هستی مشهور است ـ رمانی است که در سراسر آن تفکرات و ایدئولوژی نویسنده ( میلان کوندرا ) موج می‌زند. در واقع این رمان نه برای ارائه و تایید یک مفهوم و ایده بلکه برای پرورش قوه‌‌ی تفکر و جهان‌بینی و ایجاد ذهن پرسشگر نوشته شده است. بیشتر بخوان


کتاب‌های پیشنهادی

book icon انتشارات روشنگران و مطالعات زنان
مشاهده همه arrow iconSome text some message..