لوگو www.avangard.ir
× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
سفارش شما شنبه 16 مهر 1401 تحویل پست داده خواهد شد.
  • هزینه‌ی ارسال پستی تا ۲ کیلو‌گرم ۳۰٫۰۰۰ تومان تا ۳ کیلوگرم ۵۵٫۰۰۰ تومان از ۴ کیلوگرم بالاتر ۷۵٫۰۰۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

آزادی و قدرت و قانون

نویسنده:
فرانتس نویمان

در عمل، آزادی و قانون باید دست در دست یکدیگر پیش بروند. دولت باید، به‌منظور جلوگیری از سوء‌استفاده از آزادی، قدرت داشته باشد.... قانون و آزادی بدون قدرت به معنای هرج و مرج است؛ قانون و قدرت منهای آزادی مساوی با استبداد است؛ قدرت بدون آزادی و قانون صفت بربریت است.

کارل یاسپرس، كانت

عنوان اصلی این کتاب دولت دموکراتیک و دولت قدرت‌مدار و عنوان فرعی آن «پژوهشهایی در علم سیاست و علم حقوق» بوده است. هربرت مارکوزه، یار و همکار دیرین نويمان، یازده فقره از نوشته‌های کوتاهتر دوست از‌دست‌رفته‌اش را پس از مرگ نابهنگام او تحت آن عنوان گرد آورد و ویراست و منتشر کرد و پیشگفتاری نیز بدان افزود که همه در این مجلد به‌فارسی ترجمه شده است. «روشنفکران در غربت» را اینجانب از گزینه‌ای از آثار متفکران مکتب فرانكفورت، گرفتم و به فارسی درآوردم و به این مجلد افزودم، زیرا حاوی پاره‌ای مطالب گرانبها دربارة گوشه‌هایی از زندگی و بنیاد اندیشة نويمان بود که دریغم آمد خوانندگان از مطالعة آن محروم بمانند.

یادداشت مترجم

افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 ماشین تحریر عجیب

ماشین تحریر عجیب

به‌دنبال خرید یک ماشین تحریر قدیمی نبود. نه به چیزی نیاز داشت و نه مایملک بیشتری می‌خواست – نو، کارکرده، آنتیک – هیچ نمی‌خواست. عهد کرده بود برای پشت‌سر گذاشتن ناکامی‌های اخیرش، شیوه زندگی صرفه‌جو و بی‌تجملی را پیش بگیرد؛ در کمال کمینه‌گرایی، طوری که تمام زندگی‌اش در اتومبیلش جا شود. بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات خوارزمی
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی عزت الله فولادوند
مشاهده همه arrow iconSome text some message..