× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال خرید آنلاین برای پاکت خرید بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی زیر ۶۰۰ گرم ۱۵ هزار تومان و بالای ۶۰۰ گرم ۲۳ هزار تومان، در صورتی که مبلغ اضافه‌ای بابت پست با هزینه پاکت یا کارتن دریافت شده باشد به شما برگشت داده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله از طریق تلفن یا پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خود شماست.
  • سفارشات پستی به غیر از روزهای پنج شنبه و جمعه و تعطیلات رسمی حداکثر ظرف 1 روز کاری تحویل پست داده خواهد شد.
تماس با پشتیبانی از ساعت 10 صبح-4 بعدظهر به غیر از پنج‌شنبه‌ها و جمعه‌ها و روزهای تعطیل. گفتگوی آنلاین تمام روزهای از ساعت 10 صبح تا 10 شب.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)

نورمن اسمال وود

‌ درباره ی نورمن اسمال وود و آثارش

نورمن اسمال وود
  • (Norman Small Wood)من نیرویی برای رشد و تغییر مثبت هستم. در طول زندگی حرفه ای خود ، من به دنبال راه هایی برای شناسایی اختلال عملکرد فردی و سازمانی و اصلاح آن ریشه ای بوده ام. در دهه های تجربه خود ، من دریافته ام که گرچه ممکن است مردم مسئله نباشند ، اما آنها در قلب هر مسئله ای قرار دارند - بنابراین منطقی است که مردم نیز باید در قلب هر راه حل باشند.من در درک موضوعات پیچیده و ایجاد چارچوب ها و راه حل های سفارشی برای کمک به تیم های رهبری برای دستیابی به نتایج مبتنی بر چشم انداز ، مردم لذت می برم. من افراد و سازمانها را برای ایجاد مشارکتهای میان عملکردی آموزش می دهم ، به آنها کمک می کنم ارتباطات کارآمد ، انتظارات روشن و تصمیم گیری فعال را به دست آورند. تخصص من در جمع آوری ارزش استراتژیک منابع انسانی و رهبران در هر سطح است تا افراد را قادر به رسیدن به مراحل جدید موفقیت کند.
    کلیه مطالب بالا به نقل از صفحه لینکدین نورمن اسمال وود Norm Smallwood می باشد.

کتاب ها
بیوگرافی

برند رهبری در سازمان

32,000 تومان
Some text some message..