لوگو www.avangard.ir
× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه‌ی ارسال پستی تا ۲ کیلو‌گرم ۳۰٫۰۰۰ تومان تا ۳ کیلوگرم ۵۵٫۰۰۰ تومان از ۴ کیلوگرم بالاتر ۷۵٫۰۰۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)

نورمن اسمال وود

نورمن اسمال وود و آثارش

نورمن اسمال وود
  • (Norman Small Wood)من نیرویی برای رشد و تغییر مثبت هستم. در طول زندگی حرفه ای خود ، من به دنبال راه هایی برای شناسایی اختلال عملکرد فردی و سازمانی و اصلاح آن ریشه ای بوده ام. در دهه های تجربه خود ، من دریافته ام که گرچه ممکن است مردم مسئله نباشند ، اما آنها در قلب هر مسئله ای قرار دارند - بنابراین منطقی است که مردم نیز باید در قلب هر راه حل باشند.من در درک موضوعات پیچیده و ایجاد چارچوب ها و راه حل های سفارشی برای کمک به تیم های رهبری برای دستیابی به نتایج مبتنی بر چشم انداز ، مردم لذت می برم. من افراد و سازمانها را برای ایجاد مشارکتهای میان عملکردی آموزش می دهم ، به آنها کمک می کنم ارتباطات کارآمد ، انتظارات روشن و تصمیم گیری فعال را به دست آورند. تخصص من در جمع آوری ارزش استراتژیک منابع انسانی و رهبران در هر سطح است تا افراد را قادر به رسیدن به مراحل جدید موفقیت کند.
    کلیه مطالب بالا به نقل از صفحه لینکدین نورمن اسمال وود Norm Smallwood می باشد.

کتاب ها
بیوگرافی

برند رهبری در سازمان

ناموجود
Some text some message..
آیا مایل به ارسال نوتیفیکیشن و اخبار از طرف آوانگارد هستید ؟ بله خیر