لوگو www.avangard.ir
پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)

آریل دورفمن

آریل دورفمن
  • آریل دورفمنAriel Dorfman ، «استادبزرگ ادبیات» (به قول مجله تایم) که همواره در آثارش پرده از برخورد قدرت و هویت برمی‌دارد، از سوی واشنگتن پست به عنوان «رمان نویس درجه یک جهانی» و از سوی نیوزویک به عنوان «یکی از بزرگترین رمان نویسان آمریکای لاتین» ستایش شده است. دورفمن یک شیلیایی تبعیدی است و از زمان کودتای ۱۹۷۳ پینوشه، رخدادی که سکوی پرش این کتاب هم هست، زندگی اش را صرف کاوش واقعیت‌ها و رؤیاهای آمریکا، به زبان اسپانیایی و انگلیسی، کرده است. برخی از آثارش که تاکنون به بیش از سی زبان ترجمه شده اند- عبارت اند از خاطرات تحسین شده او به نام رو به شمال، راهی جنوب و رمانهایی از قبیل بیوه ها، اعتماد، روانکاوی بلیک، و دایه و کوه یخ. بسیاری از کتاب‌های دورفمن، هم به انگلیسی و هم به اسپانیایی، توسط نشر هفت داستان منتشر شده اند. نمایشنامه‌های او در بیش از صد کشور اجرا شده اند و رومن پولانسکی مرگ و دوشیزه او را به فیلم تبدیل کرده است. نمایشنامه‌های اخیر او برزخ و صداهایی از ورای تاریکی: بازی حقیقت در برابر قدرت نام دارند. به تازگی شعرهایش را هم در کتابی به نام در صورت آتش سوزی در کشوری خارجی منتشر کرده است. او جایزه های بین المللی بسیاری دریافت کرده و با روزنامه‌های بزرگ سراسر جهان همکاری می‌کند. آریل دورفمن استاد برجسته دانشگاه دوک است و با همسرش آنخلیکا در دورهام، کارولینای شمالی، زندگی می‌کند.

کتاب ها
مقالات

در جستجوی فردی

25,000 تومان

شورش خرگوش ها

15,000 تومان

مرگ و دختر جوان

17,000 تومان

امنیت و دو داستان دیگر

25,000 تومان

بیوه ها

35,000 تومان

آلگرو (ترانه ی زندگی)

78,000 تومان

شکستن طلسم وحشت

90,000 تومان
Some text some message..