لوگو www.avangard.ir
× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه‌ی ارسال پستی تا ۲ کیلو‌گرم ۳۰٫۰۰۰ تومان تا ۳ کیلوگرم ۵۵٫۰۰۰ تومان از ۴ کیلوگرم بالاتر ۷۵٫۰۰۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

گزارش به خاک یونان

نویسنده:
نیکوس کازانتزاکیس

همچنان که یادداشت‌هایم را ورق می‌زنم، برایم روشن می‌شود که هیچ چیز از بین نرفته است. همه چیز در درونم به خواب اندر بودند. و اکنون بنگر که چگونه بیدار شده از درون صفحات کهنه و نیمه ناخوانا سر بیرون می‌آوردند تا بار دیگر به صومعه‌ها، رهبانان، نقاشی‌ها و دریا بدل گردند! و دوستم نیز همچنان، خوش‌بر و بالا، در بهار جوانی، با خندة هومروارش، چشمان عقابی آبی‌رنگش، سينة انباشته از شعرش، از خاک برمی‌خیزد. او به انسان‌ها بیش از توان دریافتنشان، بخشایش کرد و از آنان بیش از توان بخشایششان طلب نمود. مطرود و غمگین مرد و چیزی به جز خندة تلخ روحی مغرور و زخم خورده از او برجای نماند. او شهابی بود که برای لحظه‌ای تاریکی را مغلوب ساخت و آنگاه نابود شد. همة ما این چنین نابود می‌شویم و زمین هم این چنین نابود می‌شود. اما این حقیقت، تسلایی به بار نمی‌آورد و مایة توجیهی نیز برای «او» که ما را می‌زایاند و آن‌گاه نابودمان می‌سازد، نیست.

مدت چهل روز در «کوه مقدس» گشته بودیم. عاقبت، هنگامی که شب سال نو به قصد عزیمت به دافنه برگشتیم، معجزه‌ای نامنتظر در انتظارمان بود. در قلب زمستان، در باغی کوچک و محقر، درخت بادامی شکوفه داده بود.

صفحه ۲۵۲

افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بزارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 درس‌هایی نهفته در رمان‌ها

درس‌هایی نهفته در رمان‌ها

لئو تولستوی در سال ۱۸۲۸ متولد شد. او در حوزه‌ ی رمان، نمایش‌ نامه، داستان، جستار و... فعالیت‌ های گسترده داشته است. کتاب‌ های جنگ و صلح، آنا کارنینا، مرگ ایوان ایلیچ، پدر سرگی، رستاخیز و... از جمله آثار مطرح او هستند.شاید بتوان گفت جنگ و صلح مشهورترین کتاب تولستوی است. این رمان طولانی در سال 1869 منتشر شد و خیلی زود توانست توجه مخاطبان را به خود جلب کند. جنگ و صلح داستان پنج خانواده اشرافی در روسیه را روایت می‌کند. بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات نیلوفر
مشاهده همه arrow icon
book icon به قلم نیکوس کازانتزاکیس
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی صالح حسینی
مشاهده همه arrow iconSome text some message..
آیا مایل به ارسال نوتیفیکیشن و اخبار از طرف آوانگارد هستید ؟ بله خیر