× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال خرید آنلاین برای پاکت خرید بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی زیر ۶۰۰ گرم ۱۵ هزار تومان و بالای ۶۰۰ گرم ۲۳ هزار تومان، در صورتی که مبلغ اضافه‌ای بابت پست با هزینه پاکت یا کارتن دریافت شده باشد به شما برگشت داده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله از طریق تلفن یا پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خود شماست.
  • سفارشات پستی به غیر از روزهای پنج شنبه و جمعه و تعطیلات رسمی حداکثر ظرف 1 روز کاری تحویل پست داده خواهد شد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

گزارش به خاک یونان

نویسنده:
نیکوس کازانتزاکیس

همچنان که یادداشت‌هایم را ورق می‌زنم، برایم روشن می‌شود که هیچ چیز از بین نرفته است. همه چیز در درونم به خواب اندر بودند. و اکنون بنگر که چگونه بیدار شده از درون صفحات کهنه و نیمه ناخوانا سر بیرون می‌آوردند تا بار دیگر به صومعه‌ها، رهبانان، نقاشی‌ها و دریا بدل گردند! و دوستم نیز همچنان، خوش‌بر و بالا، در بهار جوانی، با خندة هومروارش، چشمان عقابی آبی‌رنگش، سينة انباشته از شعرش، از خاک برمی‌خیزد. او به انسان‌ها بیش از توان دریافتنشان، بخشایش کرد و از آنان بیش از توان بخشایششان طلب نمود. مطرود و غمگین مرد و چیزی به جز خندة تلخ روحی مغرور و زخم خورده از او برجای نماند. او شهابی بود که برای لحظه‌ای تاریکی را مغلوب ساخت و آنگاه نابود شد. همة ما این چنین نابود می‌شویم و زمین هم این چنین نابود می‌شود. اما این حقیقت، تسلایی به بار نمی‌آورد و مایة توجیهی نیز برای «او» که ما را می‌زایاند و آن‌گاه نابودمان می‌سازد، نیست.

مدت چهل روز در «کوه مقدس» گشته بودیم. عاقبت، هنگامی که شب سال نو به قصد عزیمت به دافنه برگشتیم، معجزه‌ای نامنتظر در انتظارمان بود. در قلب زمستان، در باغی کوچک و محقر، درخت بادامی شکوفه داده بود.

صفحه ۲۵۲

افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بزارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 درس‌هایی نهفته در رمان‌ها

درس‌هایی نهفته در رمان‌ها

لو نیکلایویچ تولستوی در سال ۱۸۲۸ متولد شد. او در حوزه‌ی رمان، نمایش‌نامه، داستان، جستار و... فعالیت‌های گسترده داشته است. کتاب‌های جنگ و صلح، آنا کارنینا، مرگ ایوان ایلیچ، پدر سرگی، رستاخیز و... از جمله آثار مطرح او هستند. وی اهداف والایی را هنگام نوشتن آثارش دنبال می‌کرد و قصد داشت تا باعث آگاهی آدمیان شود. توصیف‌های دقیق، انتقادهای کوبنده، فضاسازی‌های جذاب و... از خصوصیات برجسته‌ی آثار این نویسنده‌ی مشهور و محبوب هستند. بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات نیلوفر
مشاهده همه arrow icon
book icon به قلم نیکوس کازانتزاکیس
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی صالح حسینی
مشاهده همه arrow iconSome text some message..