× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال خرید آنلاین برای پاکت خرید بالای تومان رایگان است
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

چرا حال انسان امروزی خوب نیست؟!

نویسنده: مایکل روث

امید و التيام مضمون این کتاب را تشکیل می‌دهد. این کتاب دربارة ترمیم شأن و وقار ما به‌عنوان انسان و بازگرداندن زندگی خود به مرتبة کمالی است که حق ذاتی ما می‌باشد.

ما مقام افتخارآمیز ذاتی‌مان را که به آن فراخوانده شده‌ایم از دست داده و ترک کرده‌ایم. این موضوع انکارناپذیر است. جامعة ما دیگر اجازه نمی‌دهد به خود نگاه کنیم و به نتیجه‌ای که دلخواهمان است دست یابیم. واضح است که انسان امروزی چنانچه یونگ می‌گوید در جست‌وجوی روح است. بنابراین زمان آن رسیده است که بازگشت کنیم؛ بازگشت به خود حقیقی‌مان. در این کتاب کوشش کرده‌ایم چگونگی این بازگشت را نشان دهیم.

در این کتاب می‌خواهم خوانندگانم را متقاعد کنم که اشتباهی در کار است و ما بسیار پایین‌تر از مرتبه‌ای که برای انسان بودن منظور شده است زندگی می‌کنیم؛ در عین حال بدانیم با اینکه مشکل بسیار جدّی است، قابل‌اصلاح می‌باشد. می‌خواهم شما را قانع کنم که همة ما به کمالِ روحی و روانی‌مان که آن را «عرصة زندگی» می‌نامم، دعوت شده‌ایم. امیدوارم بتوانم در این کتاب درک و شناخت‌مان از عرصة زندگی را اندکی وسعت بخشم؛ همچنین برای چگونگی پیمودن این راه دراز و پر پیچ و خم، پیشنهادهایی ارائه می‌شود.

مقدمه

قیمت: 40,000 تومان
افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بزارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 سمفونی مردگان

سمفونی مردگان

عادت کر‌ده‌ایم هر روز دوش بگیریم، اما یادمان می‌رود که ذهنمان هم به دوش نیاز دارد. گاهی با یک غزل حافظ می‌شود دوش ذهنی گرفت و خوابید. بیشتر بخوان
کتاب های پیشنهادی

 بر اساس دوشس ملفی

بر اساس دوشس ملفی

18,000 تومان
 قوانین قرن بیست و یکم

قوانین قرن بیست و یکم

17,000 تومان
 تبلیغات چریكی

تبلیغات چریكی

15,000 تومان
 پدر بودن

پدر بودن

16,000 تومانSome text some message..