لوگو www.avangard.ir
× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه‌ی ارسال پستی تا ۲ کیلو‌گرم ۳۰٫۰۰۰ تومان تا ۳ کیلوگرم ۵۵٫۰۰۰ تومان از ۴ کیلوگرم بالاتر ۷۵٫۰۰۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

پایان یک ماموریت

نویسنده:
هاینریش بل

کیرفل، مأمور پلیسی که موهای خاکستری داشت و بر اثر کهولت سن کمی هم کُندذهن شده بود، در محفل‌های خصوصی به «بدعنق، اما مورد نیاز» مشهور بود. او که دیگر چیزی به بازنشستگی‌اش باقی نمانده، و به قول خودش شاید این آخرین شهادت رسمی‌اش در دادگاه بود، از این که با این آخرین شهادتش فرزند و نوه‌ی دوست قدیمی‌اش را به دردسر می‌انداخت بسیار ناراحت بود. او که در وجناتش حال و هوای پلیس‌های محلی قدیم کاملاً مشهود بود، ادامه داد: جیپ در این میان کاملاً سوخته بود و فقط دود از آن بلند می‌شد و گاهی «جرقه می‌زد». به همین علت باید دانش آموزان را از محل حادثه دورتر می‌کرد. دو پلیس حاضر در محل حادثه، اشنیکنز و تِرِوِل در این فاصله با زحمت زیاد خودروهای هر دو طرف جاده را به حرکت واداشته بودند و نام‌های لازم برای گزارش پلیس: نام و مدارک راننده‌های مرسدس بنز، خودروی کوچک، اپل، سیتروئن، کامیون حمل لوله‌های سفالی و دوچرخه را گرفته و یادداشت کرده و آنها را روانه ساخته بودند. آنچه که کیرفل پیر را بیش از هر چیز متعجب و حتى «خیلی عصبانی» کرده، این بود که هر دو گرول از همان لحظه‌ی نخست اصلاً تلاش نمی‌کردند که علت آتش‌سوزی را تصادف ذکر کنند و بسیار صریح و رک اعتراف می‌کردند که جیپ را عمداً آتش زده‌اند. 

صفحه ۲۹

افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بزارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 دیگر چگونه یک نفر به رقص بر خواهد خاست؟

دیگر چگونه یک نفر به رقص بر خواهد خاست؟

آبروی ازدست‌رفتۀ کاترینا بلوم با عنوان فرعی «خشونت چگونه شکل می‌گیرد و به کجا می‌انجامد؟» داستانی است از هانریش بل نویسندۀ آلمانی که روایتی پلیسی را با یکی از عمیق‌ترین معضلات همۀ جوامع یعنی روزنامه‌نگاری زرد پیوند می‌دهد.  بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات نیلوفر
مشاهده همه arrow icon
book icon به قلم هاینریش بل
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی حسن نقره چی
مشاهده همه arrow iconSome text some message..