لوگو www.avangard.ir
× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

پاتوق ها

نویسنده:
جومپا لاهیری

فکر خرج کردن، خریدن چیزی قشنگ ولی غیر ضروری برای خودم، همیشه ذهنم را سخت درگیر می‌کند. آیا دلیلش این است که پدرم سکه‌هایش را یکی یکی می‌شمرد، و وقتی می‌خواست اسکناسی دستم بدهد، چندبار روی هر کدام آنها دست می‌کشید که مبادا یکی دیگر به آن چسبیده باشد؟ آیا به خاطر پدری است که از غذا خوردن بیرون از خانه بدش می‌آمد؛ حتی یک فنجان چای در کافه سفارش نمی‌داد چون قیمتش با یک بسته‌ی کامل چای کیسه‌ای در سوپر مارکت یکی در می‌آمد؟ آیا پاییدن‌ها و سخت گیری‌های والدینم کاری کرده که همیشه پیراهن ارزان را انتخاب کنم، و کارت تبریک ارزان‌تر را، و غذای ارزان‌تر را، و پیش از نگاه به هر لباسی روی رخت آویز فروشگاه‌ها، اول به برچسب قیمتش نگاه کنم، شبیه جوری که آدم‌ها توی موزه، اول توضیح تابلو نقاشی را می‌خوانند و بعد سرشان را به سمت اثر بلند می‌کنند؟

افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 خیلی دور، خیلی نزدیک

خیلی دور، خیلی نزدیک

جومپا لاهیری با نام اصلیِ نیلانجانا سودشنا لاهیری، نویسنده‌ای آمریکایی_هندی است. لاهیری که خود متولد 1967 در لندن و بزرگ‌شده‌ی آمریکا است، به واسطه‌ی والدین بنگالی‌اش، اصالتی هندی دارد. والدین او که ظاهرا معلم و کتابدار بوده‌اند، پیش از تولد دخترشان به اروپا مهاجرت می‌کنند و دو سال بعد، راهی ایالات متحده می‌شوند؛ رودآیلند، جغرافیایی که خانم نویسنده در آن بزرگ شد و سال‌ها بعد داستان‌هایش را در دل آن روایت کرد. بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات چشمه
مشاهده همه arrow icon
book icon به قلم جومپا لاهیری
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی امیرمهدی حقیقت
مشاهده همه arrow iconSome text some message..