لوگو www.avangard.ir
× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه‌ی ارسال پستی تا ۲ کیلو‌گرم ۳۰٫۰۰۰ تومان تا ۳ کیلوگرم ۵۵٫۰۰۰ تومان از ۴ کیلوگرم بالاتر ۷۵٫۰۰۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

هوش مثبت

نویسنده:
شیرزاد چمین

اضطراب، ناامیدی، سرخوردگی، شرمندگی، سرزنش و احساس گناه که از احساس‌های مورد علاقه قاضی به شمار می‌آیند، هرگز بهترین محرک برای عمل‌کرد شما نیستند. این محرک‌ها شاید شما را به پیش برانند، اما با آلودگی شدید و اصطکاک‌های بی‌حساب و کتاب همراه هستند. لحظه‌ای که به خود اجازه دهید درد و فشار قاضی را احساس کنید، به نگرش او اعتبار بخشیده‌اید. به این ترتیب، لحظات ارزشمند زندگی خود را با درد و رنج هدر می‌دهید. افزون بر این، همان‌گونه که در بخش هفتم شرح خواهم داد، وقتی مغز شما به حالت درد و فشار می‌رود، نگاه محدود و تک‌ بعدی چیره می‌شود. مغز ناراحت شما به جای تمرکز بر فرصت‌ها، روی مش کلات تمرکز می‌یابد. قاضی و خرابکاری‌هایی که مغز ناراحت، فعال می‌سازد. به محض آغاز فعالیت، موجب تقویت و تشدید همدیگر می‌شوند و در نتیجه، تضمین می‌کنند که وضعیت «بد»، به راستی وضعیتی بد باشد.

صفحه 108

افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بزارید


کامران
۱۴۰۰/۰۴/۰۱

مقالات پیشنهادی

 هوای نوجوانان را داشته باشیم

هوای نوجوانان را داشته باشیم

هوش هشتگانه‌ی گاردنر کتابی‌ست درباره‌ی توانایی‌ها و ضعف‌های انسانی و راه‌های استفاده درست از استعدادها و تقویت کاستی‌های ذهن را آموزش می دهد. بیشتر بخوان
 پنهان در پستوی کلمات

پنهان در پستوی کلمات

بعضی عشق‌ها آن‌چنان پنهان و در پرده‌اند که شاید بتوان به سختی از میان چند دست نوشته و یادداشت و نامه، رد و نشانی ازشان پیدا کرد. بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات کلک آزادگان
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی فرناز فرود
مشاهده همه arrow iconSome text some message..