لوگو www.avangard.ir
× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه‌ی ارسال پستی تا ۲ کیلو‌گرم ۳۰٫۰۰۰ تومان تا ۳ کیلوگرم ۵۵٫۰۰۰ تومان از ۴ کیلوگرم بالاتر ۷۵٫۰۰۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

همینگوی خبرنگار

نویسنده:
ویلیام رایت

ژنو، سویس: بعداز ظهر در درة رون1 کنار دریاچة ژنو نسیم می‌وزد. مخالف جریان آب ایستاده‌اید و ماهی می‌گیرید. نسیم به پشتتان می‌خورد و آفتاب پشت گردنتان را گرم می‌کند. کوه‌های سر به فلک کشیدة سفید دو طرف دره قد برافراشته‌اند و قلاب شما در فاصلة مناسبی از ساحل کانالی به نام کانال رون داخل آب است. کانالی که عرض آن کم‌تر از یک متر است و جریان آبی نرم و روان دارد.

یک بار به همین شیوه یک قزل‌آلا صید کردم. احتمالاً ماهی از دیدن طعمة عجیبی که انداخته بودم تعجب کرده و بعد با شجاعت به آن حمله کرده بود. قلاب که داخل دهانش گیر کرد، دو بار به هوا پرید و به شکل زیبایی لابلای خزه‌های زیر آب آن‌قدر این طرف و آن طرف رفت تا بالاخره تسلیم شد و گذاشت او را از لب ساحل بیرون بکشم.

آن قدر قزل‌آلای زیبایی بود که ابتدا قلابش را آزاد نکردم و همان‌طور مدتی نگاهش کردم. بعد هوا به حدی گرم شد که پشت نهر زیر درخت کاجی نشستم و قلاب را از دهان ماهی بیرون آوردم. سپس پاکت گیلاسی را که همراه داشتم باز کردم و گیلاس خوردم. 

صفحه ۸۱

افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بزارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 انتقاد با چاشنی بی‌پروایی

انتقاد با چاشنی بی‌پروایی

رضا براهنی شاعر، نویسنده، منتقد، مترجم و نظریه‌پرداز قابلی است. وی در رشته‌ی زبان و ادبیات انگلیسی درس خوانده و تجربه‌ی تدریس در دانشگاه‌های مختلف را دارد. او خالق آثار بی‌نظیر و پرفروشی مانند آوازکشتگان، قصه‌نویسی، چاه‌ به چاه و... است. بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات ثالث
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی کیهان بهمنی
مشاهده همه arrow iconSome text some message..