× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال۲۵۰۰۰ هزار تومان
هزینه ارسال خرید آنلاین برای پاکت خرید بالای ۱۵۰ هزارتومان رایگان است
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

هدف

نویسنده: برایان تریسی

در اینجا در زمینه تصویر ذهنی به نکته جالب توجهی می‌رسیم. حتی اگر تصویر ذهنی شما باورهای اشتباه درباره خودتان و دنیایتان باشد، تا جایی که به شما مربوط می‌شود اینها واقعیت هستند و شما براساس آنها می‌اندیشید، احساس و یا عمل می‌کنید.

باورهای شما درباره تصویر ذهنی‌تان تا حدود زیاد ذهنی هستند. اغلب براساس واقعیت‌ها استوار نشده‌اند. اینها براساس اطلاعات دریافتی شما در مراحل مختلف زندگی هستند و بستگی به این دارند که اطلاعات دریافتی را چگونه پردازش کرده‌اید. باورهای شما، مثبت یا منفی، در دوران کودکی و به کمک دوستان، معاشران، مطالبی که خواندید، تحصیلاتی که کردید و تجربیات که کسب نمودید و هزاران عامل دیگر شکل گرفته است.

بدترین باورها، باورهای خود محدودکننده هستند. اگر احساس کنید به شکلی محدود هستید، خواه این محدودیت‌ واقعیت داشته یا نداشته باشد، برای شما شکل حقیقت پیدا می‌کند. اگر این محدودیت را باور کنید، به گونه‌ای رفتار می‌کنید که انگار با نقص و ایرادی روبه‌رو هستید. غلبه بر باورهای خود محدودکننده و محدودیت‌هایی که به خود تحمیل کرده‌اید اغلب بزرگ‌ترین مانعی است که میان شما و درک توانمندی‌های بالقوه شما وجود دارد.

صفحه 81


قیمت: 18,000 تومان
پاکت خرید
هدف
هدف

مقالات پیشنهادی

 گنگ محل

گنگ محل

بچه که بودم، مادرم به اتاق خوابم می‌آمد و برایم قصه می‌گفت. تشریفاتی که پیوسته بی‌هیچ تغییری اجرا می‌شد. من باید به بستر می‌رفتم و او پنج دقیقه‌ی بعد بهم ملحق می‌شد. هم‌زمان با صدای قدم‌هایش روی راه‌پله، می‌شنیدم که ساعت، نُه ضربه می‌نوازد. بیشتر بخوان

کتاب های پیشنهادی

 چگونه رنج بکشیم

چگونه رنج بکشیم

23,000 تومان
 چگونه در عصر دیجیتال عقب نمانیم

چگونه در عصر دیجیتال عقب نمانیم

11,000 تومان
 چگونه کمتر نگران پول باشیم

چگونه کمتر نگران پول باشیم

22,000 تومان
 قمارباز

قمارباز

ناموجودSome text some message..