لوگو www.avangard.ir
× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

هابیت

نویسنده:
جی. آر. آر. تالکین

طی دو روز به سمت بالای دریاچه‌ی بلند پارو زدند و به رود جاری پس از آن رسـیدند، حالا می‌توانستند کوه تنها را که همچون برجی بلند و مخوف برابرشان بود کامل ببینند. جریان آب قوی و حرکت آنها کند بود. در پایان روز سـوم، چند مایل بالاتر در رودخانه، به سمت حاشیه‌ی غربی رود رفتند و پیاده شدند. در آنجا اسب ها، آذوقه و ملزومات دیگر را که برایشان فرستاده شده بود، دیدند. هر چه را که توانستند بار اسب‌ها و بقیه را در چادری انبار کردند. اما هیچ کدام از مردان شهر حاضر نشد حتی یک شب کنار آنها بماند چون نزدیک سایه‌ی کوه بودند. آن‌ها گفتند: «به هیچ وجه، مگر آن که ترانه‌ها تعبیر شود» در این سرزمین وحشی باور به اژدها قوی تر از اعتقاد به تورین بود. در حقیقت اندوخته‌ی آن ها نیازی به نگهبان نداشت، چون تمام آن منطقه متروک و خالی از سکنه بود. همراهان‌شان، از آن ها جدا شدند و با شتاب به جنوب رفتند، هر چند شب از راه رسیده بود.

صفحه ۲۴۵

افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 افسانه‌ی هابیت‌ها

افسانه‌ی هابیت‌ها

چند قوم افسانه‌ای گرفتار حوادثی شیطانی شده‌اند. آن‌ها برای حل این حوادث راهی کوه اربور می‌شوند و اتفاقات عجیبی در کمین آن‌هاست. بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات پریان
مشاهده همه arrow icon
book icon به قلم جی. آر. آر. تالکین
مشاهده همه arrow iconSome text some message..