× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال خرید آنلاین برای پاکت خرید بالای تومان رایگان است
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

نهست

نویسنده:
ابراهیم دمشناس

شنبه

باز هم می‌نویسم ولی این‌ها دیگر داستان نیست. به این زودی‌ها هم فکر نمی‌کنم بنویسم. با این نوشته‌ها فقط می‌خواهم خودم را گرم نگه دارم. از همین بابت است که این‌ها را برای کسی نمی‌نویسم، جز خودم که فرجام خوبی ندارد برای خود نوشتن؛ روحش شاد.

من هم برای خودم می‌نویسم ولی نه بابلی‌ام که زبانم فراموش شده باشد نه پریشان و پراکنده. با این یادداشت‌های روزانه می‌خواهم بدانم چه بر من گذشته و می‌گذرد. برای همین، همه‌ی آدم‌های داستان‌هایم را از این نوشته بیرون رانده‌ام. با این حال می‌ماند که زندگی من چیزی ندارد که بیرزد که کسی چشم‌هایش را خسته کند و افسوس بخورد که چه بر من رفته و آن‌ها غافل بوده‌اند. می‌خواهم تا صد سال سفید نخواند و نخورد.

جمعه شب به این نتیجه رسیدم که اینها را بنویسم و فعلاً ننویسم. توی رختخواب بودم، خوابم نمی‌برد؛ به دنیایی که برایم ساخته بودند فکر می‌کردم. شاید بنده خداها خيال کنند، خب، این که داستان نیست، بی‌خیال؛ خاطرات خودش را نوشته است.

صفحه ۲۷

افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بزارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 پرده‎‌برداری از مبهم‌ترین و اسرارآمیزترین تضاد هستی

پرده‎‌برداری از مبهم‌ترین و اسرارآمیزترین تضاد هستی

سبکی تحمل‌ناپذیر هستی که ـ در ایران باعنوان بار هستی مشهور است ـ رمانی است که در سراسر آن تفکرات و ایدئولوژی نویسنده ( میلان کوندرا ) موج می‌زند. در واقع این رمان نه برای ارائه و تایید یک مفهوم و ایده بلکه برای پرورش قوه‌‌ی تفکر و جهان‌بینی و ایجاد ذهن پرسشگر نوشته شده است. بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات نیلوفر
مشاهده همه arrow icon
book icon به قلم ابراهیم دمشناس
مشاهده همه arrow iconSome text some message..