لوگو www.avangard.ir
× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

موهبت کامل نبودن | نشر دایره

نویسنده:
برنه براون

هنگامی که الگویی را درک می‌کنید، نمی‌توانید آن را نادیده بگیرید. به من اعتماد کنید، آن را آزمایش کرده‌ام. اما وقتی که همان حقیقت پیوسته خود را تکرار می‌کند، وانمود کردن اینکه چیزی به جز اتفاق نیست، دشوار است. برای مثال، هرچه قدر سعی کنم خودم را متقاعد سازم که می توانم با شش ساعت خواب درست و بی‌نقص کار کنم، اما خوابی که از هشت ساعت کمتر باشد مرا ناشکیبا، مضطرب و در کندوکاو برای مصرف کربوهیدرات بیشتر می‌کند. این یک الگوست. من همچنین الگوی مسامحه کاری وحشتناکی دارم: با نظم بخشیدن دوباره به کل خانه ام و صرف وقت و پول خیلی زیاد برای خریدن لوازم دفتر و سازماندهی سامانه‌ها، نوشتن را به تعویق می‌اندازم، همیشه اوقات. یک دلیل آن که نادیده گرفتن گرایش ها امکان ندارد آن است که مغز ما برای گشتن. به دنبال الگوها و نسبت دادن معنایی برای آنها طراحی می‌شود. انسان‌ها گونه‌های معناساز هستند – و ، چه خوب، چه بد، ذهن من در واقع برای انجام دادن این کار به خوبی تنظیم شده است. سال‌ها را صرف پرورش دادن آن کردم و اکنون این گونه‌ای است که زندگی ام را می‌سازم.

پیشگفتار

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 موهبت کامل نبودن

موهبت کامل نبودن

موهبت کامل نبودن تلاشی است برای دستیابی به معنا‌ی حقیقی زندگی؛ معنایی که در گرو روبه‌رو شدن با خودِ واقعی‌مان است. بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات دایره
مشاهده همه arrow icon
book icon به قلم برنه براون
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی اصغر اندرودی
مشاهده همه arrow iconSome text some message..