لوگو www.avangard.ir
× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

مرد سوم | نشر شگفت

نویسنده:
گراهام گرین

ماتینز به من گفت: «چیزی که در مورد او به دلم نمی‌ننشست کاکلش بود. از آن کاکل‌های مصنوعی – صاف و طلایی و باقی موهایش درست پشت آن و روی هوا بود. مردی که طاسی را با افتخار نمی‌پذیرد، حتما بزدل است. او همچنین از آن چهره‌هایی داشت که خطوطش همچون آرایش به دقت سرجایشان قرار گرفته بودند – خطوط گوشة چشم که افسون و بوالهوسی را ابراز می‌کنند. او ساخته شده بود تا دل دختران مدرسه‌ایِ عاشق پیشه را ببرد.»

این گفتگو چند روز بعد صورت گرفت – او این داستان را وقتی که سرنخ‌ها تقریبا دیگر قابل‌شناسایی نبودند تعریف کرد. هنگامی که آن توصیف را در مورد دختران مدرسه‌ای به کار برد دیدم که چشمان جستجوگرش ناگهان متمرکز شدند. تصور کردم دختری – درست مانند هر دختر دیگری – در این برف شدید بیرون از دفترِ من با عجله در حال رد شدن است.

«دختر خوشگلیست؟»

او نگاهش را برگرداند و گفت: «من دیگر تا ابد سراغ این مسائل نمی‌روم. می‌دانی کالوی، در زندگی یک مرد زمانی فرا می‌رسد که دیگر همة این ماجراها را کنار می‌گذارد...»

صفحه ۳

افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 چگونه کتاب‌­‎ها می­‎توانند به فراموشی عشقی ناکام کمک کنند؟

چگونه کتاب‌­‎ها می­‎توانند به فراموشی عشقی ناکام کمک کنند؟

 پیشنهاد لوئیس داوتی، رمان‌نویس، کتاب‌هایی است که خواندنشان دردهایتان را مداوا خواهد کرد و شما را به مسیر زندگیتان باز خواهد گرداند. بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات شگفت
مشاهده همه arrow icon
book icon به قلم گراهام گرین
مشاهده همه arrow iconSome text some message..