لوگو www.avangard.ir
پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
توجه: سفارش شما روز یکشنبه 23 بهمن تحویل پست داده خواهد شد.
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

محشر صغرا

نویسنده:
تادئوش کونویتسکی

اینک پایان دنیا. پایان دنیا نزدیک است، دارد فرامی رسد. شاید هم دنیای خودم است که آرام آرام به آخر می رسد. پایان دنیای شخصی من. اما پیش از آنکه دنیایم خرد و خراب شود، به اتم‌ها تجزیه و به هیچ بدل شود، واپسین فرسنگ جلجتایم در انتظارم است. آخرین دور این ماراتن همان چند پله بالا یا پایین نردبان که بی معناست.

در ساعت دلگیری که آغازگر روزهای پاییز است، از خواب بیدار شدم. دراز به دراز روی تختم افتادم و به پنجره مالامال ابرهای بارانی نگاه کردم. اما راستش، آسمان پنجره ام را فقط پاره ابری بزرگ پوشانده بود که به فرشی تاخورده می مانست. ساعت مرور زندگی و رسیدگی به حساب‌های روزانه بود. آن قدیم ها مردم نیمه شب‌ها قبل از خواب خوش شبانه به حساب‌هایشان رسیدگی می‌کردند، اما حالا صبح ها با صدای قلب‌های رو به موت از خواب می پرند و سراسیمه می شوند.

صفحه 23

افزودن به پاکت خرید
دیدگاه‌ها

در حال حاضر دیدگاهی برای این مقاله ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 عشق‌های خنده دار

عشق‌های خنده دار

قهرمانان بى‌نام عشق‌هاى خنده‌دار به طرزى غم‌انگيز و در عين حال مضحك از شناخت واقعى يكديگر و خلق رابطه‌ى عاطفى عاجزند. هر آن چه بايد درونى و جانانه باشد، سطحى و پوشالى ست. فرايند چنين بده بستانى از تمامى جنبه‌هاى متعالى مهرورزى و عشق تهى‌ست و آن چه نام عشق گرفته، مسخره و رقت‌بار است.   بیشتر بخوان


کتاب‌های پیشنهادی

book icon انتشارات ثالث
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی ‌ فروغ پوریاوری
مشاهده همه arrow iconSome text some message..