× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال خرید آنلاین برای پاکت خرید بالای تومان رایگان است
با توجه به تعطیلی 2 آبان سفارشات پستی که از تاریخ 28 مهرماه ثبت خواهد شد، 3 آبان تحویل پست داده خواهد شد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

مادر ترزا (یک زندگینامه)

نویسنده:
مگ گرین

برای مادر ترزا انجام هیچ وظیفه‌ای، کاری پست و منزجر‌کننده به شمار نمی‌آمد. یکی از خواهران که شستن توالت را نمی پذیرفت، خود را در محلی مخفی کرد. مادر ترزا متوجه حضور آن خواهر در سالن نشد. او با دیدن وضع توالت فوراً آستین‌هایش را بالا زد و خودش توالت را شست. آن خواهر هرگز این تجربه را فراموش نکرد و بیش از همیشه و به نحوی کامل‌تر خود را وقف وظایفش کرد.

ترزا از همه خواهران می‌خواست تا مطیع باشند. کسانی که نمی‌توانستند پنج چاپاتی سهمیة روزانة خود را بخورند، از نظر جسمی عضو مبلّغان هیئت به شمار نمی‌آمدند و از آنان می‌خواستند که آن‌جا را ترک کنند. یکی از الزامات جماعت، صحبت کردن به زبان انگلیسی در همة اوقات بود. کسانی که بدون به پایان رساندن دورة آموزش زبان انگلیسی به جماعت ملحق می‌شدند، باید علاوه‌بر کار در خانة مادری زبان انگلیسی را نیز کامل می‌کردند.

صفحه ۱۱۱

افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بزارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 پروژه شادی

پروژه شادی

دو راهکار مهمی که بیش از همه کمک می‌کرد به خواب بروم، راهکارهایی بود که خودم ابداع کرده بودم. اول این‌که، سعی می‌کردم پیش از آن که زمان خواب فرا برسد، برای رفتن به رختخواب آماده شوم. گاهی اوقات تا دیروقت بیدار می‌ماندم، چون آنقدر خسته بودم که نمی‌توانستم لنزهایم را دربیاورم، عینک زدن هم برایم مانند آن بود که روی قفس طوطی را بپوشانند. بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات ثالث
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی رفیع رفیعی
مشاهده همه arrow iconSome text some message..