× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال خرید آنلاین برای پاکت خرید بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی زیر ۶۰۰ گرم ۱۵ هزار تومان و بالای ۶۰۰ گرم ۲۳ هزار تومان، در صورتی که مبلغ اضافه‌ای بابت پست با هزینه پاکت یا کارتن دریافت شده باشد به شما برگشت داده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله از طریق تلفن یا پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خود شماست.
  • سفارشات پستی به غیر از روزهای پنج شنبه و جمعه و تعطیلات رسمی حداکثر ظرف 1 روز کاری تحویل پست داده خواهد شد.
تماس با پشتیبانی از ساعت 10 صبح-4 بعدظهر به غیر از پنج‌شنبه‌ها و جمعه‌ها و روزهای تعطیل. گفتگوی آنلاین تمام روزهای از ساعت 10 صبح تا 10 شب.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

کن کن (كتاب های دامیز)

نویسنده:
تتسویا میاموتو

واژه‌ی ژاپنی کِن به معنای «عقل و خرد» است و جدول کِن کِن را «هوش مکعب» ترجمه کرده‌اند. جدول‌های این کتاب شما را وادار می‌کند تا از درک ریاضی و منطقتان استفاده کرده، هوشتان را محک زده و فکر خود را گسترش دهید. اگر نگران این هستید که مدت‌هاست از ذهن‌تان استفاده نکرده‌اید و به همین دلیل فرسوده شده، نترسید. خیلی زود تعداد زیادی از این جدول‌ها را حل خواهید کرد و فرسودگی ذهن‌تان از بین خواهد رفت. خواهید دید که مغزتان چالش‌های بزرگ‌تری را می‌طلبد و بزرگ‌ترین مشکل شما زمین گذاشتن کتاب خواهد بود.

اگر با جدول کِن کِن آشنایی ندارید یا چیزهایی که از کِن کِن شنیده‌اید به شدت کنجکاوتان کرده و می‌خواهید بدانید چرا این جدول این‌قدر محبوب است، خیالتان راحت باشد، چون می‌توانید قوانین آن را ظرف چند دقیقه یاد بگیرید. این قوانین، به خودی خود بسیار ساده هستند. چالش اصلی، اجرای آن‌ها روی جدول است، به‌عبارت دیگر می‌تواند به‌طرز شگفت‌آوری سخت باشد. 

برای حرفه‌ای‌ها، این کتاب با تعدادی جدول از آسان تا مبهم ارائه شده است. با بیش از ۲۵۰ جدولی که ارائه شده دیگر جای نگرانی برای فرونشاندن عطش مغزتان به کِن کِن نیست.

مقدمه

افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بزارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 زمین بر پشت لاک پشت‌ها

زمین بر پشت لاک پشت‌ها

شاید با خودتون فکر کرده باشید که حل کردن یه معما باعث می‌شه اون موضوع براتون تموم شه و باعث می‌شه آسایش خاطر پیدا کنید، اما هیچ‌وقت این‌طوری نیست. حقیقت همیشه ناامیدکننده‌ست. تو گالری که داشتیم می‌چرخیدیم و دنبال مایکل می‌گشتیم، احساس نکردم به عروسک ماتریوشکای توپُر رسیدم. واقعاً هیچی درست نشده بود. بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات آوند دانش
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی سینا عمرانلو
مشاهده همه arrow iconSome text some message..