لوگو www.avangard.ir
× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

طوطی فلوبر | نشر چشمه

نویسنده:
جولین بارنز

نیازی نداشتم که گوستاو وارد زندگی‌ام شود. به شرایطم نگاه کنید. سی و پنج ساله بودم، زیبا بودم، مشهور بودم. اول شهر اکس و بعد پاریس را فتح کرده بودم. دوباره جایزه شعر آکادمیا را برده بودم. شکسپیر را ترجمه کرده بودم. ویکتور هوگو مرا خواهر و برانژه مرا الهه‌ی شعر صدا می‌کرد. زندگی خصوصی‌ام؟ شوهرم در حرفه‌ی خودش محترم بود. حامی‌ام درخشان ترین فیلسوف زمانه‌ی خود بود. آثار ویکتور کوزان را نخوانده‌اید؟ باید این کار را بکنید. عجب ذهن شگفت انگیزی! تنها کسی که افلاتون را درست فهمید، دوستِ فیلسوف [مملکت] شما آقای میل بود.

صفحه184

افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 اگر در زندگی‌تان موفق نبوده‌اید لااقل در مرگتان موفق باشید

اگر در زندگی‌تان موفق نبوده‌اید لااقل در مرگتان موفق باشید

 مغازه‌ای وجود دارد که با شعار معروفش «شما فقط یک‌بار می‌میرید، پس کاری کنید که اون لحظه فراموش‌نشدنی باشه» به انسان‌ها کمک می‌کند که مرگی دلخواه داشته باشند؛ مغازه‌ای پر از طناب‌های دار، سم‌های کشنده، حیوانات زهرآگین، گلوله‌های تفنگ و روش‌های خفگی. صاحبان آن خانوادۀ «تواچ» هستند، که از چندین نسل قبل به این کار مشغول بوده‌اند و به مشتری‌هایشان کمک می‌کرده‌اند که مرگی دلخواه داشته باشند. بیشتر بخوان
 اندوه بهای شجاعت عاشقان

اندوه بهای شجاعت عاشقان

کتاب عکاسی، بالن‌سواری، عشق و اندوه نوشته‌ی جولین بارنز، نویسنده‌ی انگلیسی، کتابی عاشقانه است که درباره‌ی عشق، مرگ و اندوه سخن می‌گوید. بارنز این کتاب را به یاد همسرش چهار سال بعد ازفوتش منتشر می‌کند. او در این کتاب درباره‌ی رفتارها و باورهای همسرش سخنی نمی‌گوید، در واقع  رنج، اندوه و حس پوچی که خودش بعد از مرگ همسرش تجربه کرده را شرح می‌دهد. بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات چشمه
مشاهده همه arrow icon
book icon به قلم جولین بارنز
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی عرفان مجیب
مشاهده همه arrow iconSome text some message..