× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال خرید آنلاین برای پاکت خرید بالای تومان رایگان است
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

شادمانه آرام گرفتن

نویسنده:
شرکت مدرسه زندگی

اغلب به خیال پیدا کردنِ کسی که بتوانیم با او خوشبخت شویم وبرای دستیابی به یک رابطه، رنج و سختی زیادی تحمل می‌کنیم. اما با در نظر گرفتن چیزی که معمولاً بعد از آن اتفاق می‌افتد این خیال مایۀ خنده می‌شود.

ما رؤیای کسی را در سر می‌پرورانیم که ما را بفهمد، کسی که بتوانیم آرزو‌ها و رازهای‌مان را با او در میان بگذاریم، کسی که بتوانیم با او شیفته، سرزنده، راحت و کاملاً خودمان باشیم.

تازه با جنبۀ ترسناک قضیه روبه‌رو می‌شویم. گاهی وقت‌ها در روابطِ دیگران به این جنبۀ ترسناک برمی‌خوریم، مثلاً وقتی در اتاق هتل داریم مسواک می‌زنیم و از پشت دیوار صدای زوجی را می‌شنویم که سر همدیگر فریاد می‌زنند، یا وقتی زوج عبوسی را سر میزی در رستوران می‌بینیم، و البته گاهی وقت‌ها هم این بلا سرِ رابطۀ خودمان نازل می‌شود.

ما آن‌قدر که در روابط‌‌‌مان بدرفتاری می‌کنیم در هیچ زمینۀ دیگری نمی‌کنیم. ما در روابط‌مان به کسانی تبدیل می‌شویم که حتی دوستان‌مان هم دیگر ما را نمی‌شناسند.

صفحه 17

افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بزارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 «احساس پیری» چه جور حسی است؟

«احساس پیری» چه جور حسی است؟

خلاص شدن از شرّ این دیدگاه از آن روی دشوار است که به لحاظ فرهنگی پا گرفته است. مطمئنا به همین دلیل است که بیشتر جوانان آرزو می‌کنند بزرگ‌تر شوند. آن‌ها بالاتر رفتن سن را با آزادیِ انجام دادن کارهایی که در حال حاضر از انجام دادنش منع می‌شوند مربوط می‌دانند. کِی می‌شود بتوانم تا ساعت ده بیدار بمانم؟ چه وقت اجازه دارم تنهایی به فستیوال موسیقی بروم؟ بی‌تابم زودتر هجده‌ساله شوم و دیگر خرید نوشیدنی برایم غیرقانونی نباشد. بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات هنوز
مشاهده همه arrow icon
book icon به قلم شرکت مدرسه زندگی
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی مهرناز شیرازی عدل
مشاهده همه arrow iconSome text some message..