× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال۲۵۰۰۰ هزار تومان
هزینه ارسال خرید آنلاین برای پاکت خرید بالای ۱۵۰ هزارتومان رایگان است
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

شادمانه آرام گرفتن

نویسنده: شرکت مدرسه زندگی

اغلب به خیال پیدا کردنِ کسی که بتوانیم با او خوشبخت شویم وبرای دستیابی به یک رابطه، رنج و سختی زیادی تحمل می‌کنیم. اما با در نظر گرفتن چیزی که معمولاً بعد از آن اتفاق می‌افتد این خیال مایۀ خنده می‌شود.

ما رؤیای کسی را در سر می‌پرورانیم که ما را بفهمد، کسی که بتوانیم آرزو‌ها و رازهای‌مان را با او در میان بگذاریم، کسی که بتوانیم با او شیفته، سرزنده، راحت و کاملاً خودمان باشیم.

تازه با جنبۀ ترسناک قضیه روبه‌رو می‌شویم. گاهی وقت‌ها در روابطِ دیگران به این جنبۀ ترسناک برمی‌خوریم، مثلاً وقتی در اتاق هتل داریم مسواک می‌زنیم و از پشت دیوار صدای زوجی را می‌شنویم که سر همدیگر فریاد می‌زنند، یا وقتی زوج عبوسی را سر میزی در رستوران می‌بینیم، و البته گاهی وقت‌ها هم این بلا سرِ رابطۀ خودمان نازل می‌شود.

ما آن‌قدر که در روابط‌‌‌مان بدرفتاری می‌کنیم در هیچ زمینۀ دیگری نمی‌کنیم. ما در روابط‌مان به کسانی تبدیل می‌شویم که حتی دوستان‌مان هم دیگر ما را نمی‌شناسند.

صفحه 17

قیمت: 24,000 تومان
پاکت خرید
شادمانه آرام گرفتن
شادمانه آرام گرفتن

مقالات پیشنهادی

 زمین بر پشت لاک پشت‌ها

زمین بر پشت لاک پشت‌ها

شاید با خودتون فکر کرده باشید که حل کردن یه معما باعث می‌شه اون موضوع براتون تموم شه و باعث می‌شه آسایش خاطر پیدا کنید، اما هیچ‌وقت این‌طوری نیست. حقیقت همیشه ناامیدکننده‌ست. تو گالری که داشتیم می‌چرخیدیم و دنبال مایکل می‌گشتیم، احساس نکردم به عروسک ماتریوشکای توپُر رسیدم. واقعاً هیچی درست نشده بود. بیشتر بخوان

کتاب های پیشنهادی

 درباره معنی زندگی

درباره معنی زندگی

ناموجود
 درباره خوب بودن

درباره خوب بودن

30,500 تومان
 خودشناسی

خودشناسی

25,000 تومان
 تختخوابت را مرتب کن

تختخوابت را مرتب کن

12,000 تومانSome text some message..