لوگو www.avangard.ir
× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

سه خواهر

نویسنده:
آنتون چخوف

پرده سوم

اتاق خوابی که اکنون مشترک اولگا و ایرناست. دو تختخواب، یکی طرف راست و دیگری سمت چپ، به وسیلة پرده‌ای که وسط اتاق کشیده‌اند، از هم مجزا شده‌اند. دو بعد از نصف شب است. بیرون صحنه آژیر خطر آتش‌سوزی که تا مدتی ادامه داشته به گوش می‌رسد. اهل منزل هنوز به رختخواب نرفته‌اند. ماشا روی کاناپه دراز کشیده و طبق معمول سیاه پوشیده. اولگا و آنفيسا به درون می‌آیند.

صفحه ۷۰

افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 یک پزشک، یک نویسنده

یک پزشک، یک نویسنده

نمایشنامه ایوانف علاوه بر داستان ایوانف، داستان دیگران را هم روایت می‌کند. داستان همسر، دایی، مباشر املاک و دکتر او را. هر کدام از این شخصیت‌ها و دیگر شخصیت‌های کمرنگ‌ترِ نمایشنامه، ایده‌های خود را نسبت به وقایع دارند و این چندصدایی و خرده‌پیرنگ‌هاست که به نمایشنامه ایوانف عمقی بیشتر می‌بخشد. به عنوان مثال شخصیت کوسیخ، فردی‌ست که در تمام نمایش فقط درباره بازیِ ورق حرف می‌زند و می‌تواند نمایانگر کسانی باشد که زندگی را یک بازی می‌دانند. در برابر او دکتر را می‌بینیم که سعی دارد شرافتمندانه رفتار کند اما به دلیل خام بودن و جوانی، دچار قضاوت‌های اشتباه می‌شود. مباشر ایوانف را می‌بینیم که همه چیز را در پول می‌بیند و با عینک اقتصاد به همه‌ی روابط نگاه می‌کند. بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات قطره
مشاهده همه arrow icon
book icon به قلم آنتون چخوف
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی سعید حمیدیان
مشاهده همه arrow iconSome text some message..