× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال خرید آنلاین برای پاکت خرید بالای تومان رایگان است
با توجه به تعطیلی 2 آبان سفارشات پستی که از تاریخ 28 مهرماه ثبت خواهد شد، 3 آبان تحویل پست داده خواهد شد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

زنی در كابین 10

نویسنده:
روث ور

«یه وقتی بهم زنگ بزن، بعدا که برگشتیم سرکار. من همیشه دنبال نویسنده‌های آزاد می‌گردم، مخصوصا نویسنده‌های زرنگی که بلندپروازن.»

با تاسف گفتم: «من با شتاب قرارداد استخدام دارم.» می‌دانستم که دارد از من تعریف می‌کند و نمی‌خواستم این را به رخش بکشم اما مطمئن بودم که بندی در قراردادم درباره عدم همکاری با رقیبان مجله بود و اجازه نمی‌داد شغل دومی داشته باشم.

تینا شانه‌اش را بالا انداخت و گفت: «هر طور میلته.» وقتی این حرف را زد، کشتی تکان خورد و او در کنار نرده آهنی تلوتلو خورد. «لعنتی، سیگارم خاموش شد. با خودت فندک نداری عزیزم؟ مال خودم رو توی سالن جا گذاشتم.»

گفتم: «سیگار نمی‌کشم.»

«لعنتی». ته‌سیگارش را از روی نرده پرتاب کرد و هر دو نگاهش کردیم که باد آن را بلند کرد و حتی قبل از اینکه با آن متلاطم برخورد کند، از دید دور کرد. باید کارتم را به تینا می‌دادم یا حداقل به نحوی هوشمندانه برنامه‌های شماره‌های بعدی ورن را از زیر زبانش می‌کشیدم یا از او می‌پرسیدم چقدر هندوانه زیر بغل لرد بالمر گذاشته. اگر رو آن بود همین کار را انجام می‌داد. احتمالا بن تا الان قول قرارداد نویسندگانی آزاد را از او گرفته بود و جهنم و ضرر غیررقابتی.

صفحه 138

افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بزارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 این دیوانه‌ی بی‌بدیل

این دیوانه‌ی بی‌بدیل

توپور در عمر تقریبا شصت ساله‌ی خود، مسیر‌های گوناگونی را پیموده‌است که هر کدام به صورت مجزا قابل بررسی هستند. در این نوشتار به برشی از زندگی او، فعالیت‌های هنری‌اش، سبک او، آثارش و... می‌پردازیم. بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات نون
مشاهده همه arrow iconSome text some message..