× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال۲۵۰۰۰ هزار تومان
هزینه ارسال خرید آنلاین برای پاکت خرید بالای ۱۵۰ هزارتومان رایگان است
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

زنی در كابین 10

نویسنده: روث ور

«یه وقتی بهم زنگ بزن، بعدا که برگشتیم سرکار. من همیشه دنبال نویسنده‌های آزاد می‌گردم، مخصوصا نویسنده‌های زرنگی که بلندپروازن.»

با تاسف گفتم: «من با شتاب قرارداد استخدام دارم.» می‌دانستم که دارد از من تعریف می‌کند و نمی‌خواستم این را به رخش بکشم اما مطمئن بودم که بندی در قراردادم درباره عدم همکاری با رقیبان مجله بود و اجازه نمی‌داد شغل دومی داشته باشم.

تینا شانه‌اش را بالا انداخت و گفت: «هر طور میلته.» وقتی این حرف را زد، کشتی تکان خورد و او در کنار نرده آهنی تلوتلو خورد. «لعنتی، سیگارم خاموش شد. با خودت فندک نداری عزیزم؟ مال خودم رو توی سالن جا گذاشتم.»

گفتم: «سیگار نمی‌کشم.»

«لعنتی». ته‌سیگارش را از روی نرده پرتاب کرد و هر دو نگاهش کردیم که باد آن را بلند کرد و حتی قبل از اینکه با آن متلاطم برخورد کند، از دید دور کرد. باید کارتم را به تینا می‌دادم یا حداقل به نحوی هوشمندانه برنامه‌های شماره‌های بعدی ورن را از زیر زبانش می‌کشیدم یا از او می‌پرسیدم چقدر هندوانه زیر بغل لرد بالمر گذاشته. اگر رو آن بود همین کار را انجام می‌داد. احتمالا بن تا الان قول قرارداد نویسندگانی آزاد را از او گرفته بود و جهنم و ضرر غیررقابتی.

صفحه 138

قیمت: 29,500 تومان
افزودن به پاکت خرید
زنی در كابین 10
زنی در كابین 10

مقالات پیشنهادی

 پرنده‌‌ی من

پرنده‌‌ی من

امیر به طرف آینده می‌رود. عاشق آینده است. گذشته را دوست ندارد، آن همه گذشته زنانه‌ای که نه از دیوار پریدن دارد نه دوچرخه‌سواری نه فوتبال در محله. گذشته‌ای پر از پچ‌پچه و حرف‌های درگوشی و خاله‌بازی است. گذشته‌ای که به زیرزمین‌های تاریک و پستوها منتهی می‌شود. امیر حاضر نیست حت یک قدم با من به عقب برگردد. بیشتر بخوان

کتاب های پیشنهادی

 حرمسرای قذافی

حرمسرای قذافی

48,500 تومان
 داد از غم تنهایی

داد از غم تنهایی

ناموجود
 بعد از پایان

بعد از پایان

18,900 تومان
 دختری با گوشواره مروارید

دختری با گوشواره مروارید

22,000 تومانSome text some message..