لوگو www.avangard.ir
پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

دن کیشوت (2 جلدی)

نویسنده:
سروانتس

دن کیشوت از آنچه پهلوان بیشه حکایت می‌کرد مات و مبهوت مانده بود و هزاران بار عزم جزم کرد که سخنانش را تکذیب کند. حتی یک بار جمله« تو دروغ می‌گویی» بر سر زبانش آمد،ولی باز خود‌داری کرد و بر آن شد که او را وادارد تا به زبان خویش به دروغ خود اقرار کند. بنابراین با کمال ملاطفت و نرمی گفت:«جناب پهلوان، در این که حضرت عالی قسمت اعظم پهلوانان سرگردان اسپانیا و حتی پهلوانان عالم را مغلوب ساخته اید حرفی ندارم، ولی در قبول این که دن کیشوت پهلوان مانشت را شکست داده اید کاملاً مرددم. شاید کسی که شما او را به نام دن کیشوت مفلوب کرده اید به دن کیشوت شبیه بوده است، هر چند کمند انسانی که به او شبیه باشند.»

دیدگاه‌ها

در حال حاضر دیدگاهی برای این مقاله ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 پیشنهاد نویسندگان بزرگ؛ جنگ و صلح

پیشنهاد نویسندگان بزرگ؛ جنگ و صلح

تولستوی جنگ و صلح را رمان نمی‌داند و می‌گوید که نخستین رمانش، آنا کارنینا است. با این حال عظمت این رمان به قدری است که دانشنامۀ بریتانیکا می‌گوید هیچ رمان انگلیسی‌زبانی مثل جنگ و صلح رمانی جهانی نیست. رمانی که در آن شخصیت‌ها چون قطره‌هایی از اقیانوس، در طوفان حوادث غرقند، و حرکت امواج را ارادۀ تک‌تک این انسان‌ها شکل و جهت می‌دهد. بیشتر بخوان
 پیش از شروع سفرمان چه کتاب‌هایی بخوانیم؟

پیش از شروع سفرمان چه کتاب‌هایی بخوانیم؟

هوراشیو کلر جواب این سوال را می‌دهد که «برای سفر دور دنیا چه کتاب‌هایی را بخوانم تا برای ترک کار و بیرون آوردن فرزندم از مدرسه آماده شوم؟» بیشتر بخوان


کتاب‌های پیشنهادی

book icon انتشارات ثالث
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی محمد قاضی
مشاهده همه arrow iconSome text some message..