لوگو www.avangard.ir
پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

در دوردست

نویسنده:
هرنان دیاز

نور، کورکننده بود. غبار سفید برخاسته از بستر دریاچه، نفس شان را بند می‌آورد. خیسی چشم‌ها و و پلک‌های لرزانشان تماشای دشت را سخت می‌کرد، پهنه، مثل دریاچه‌ای یخ‌زده، مسطح و گمراه‌کننده بود. به رغم گرمای شدید هوا، واکنش غریزی هاوکن نگاه به پایین و حصول اطمینان از ضخامت یخ زیر پا بود. الگوی شکل گرفته روی این سطح‌های برفک زده شبیه لانه زنبوری برجسته بود. طرحی که در کمال تعجب، یکپارچه بود و تا دوردست‌ها امتداد پیدا می‌کرد. اندازه‌ی پهن ترین سلول‌هایش به چهار فوت مربع و ارتفاع خط‌های نمک بین‌شان به یکیدو اینچ می‌رسید. آن خط‌های نمکی زیر چرخ‌های درشکه له می‌شدند ، اما وزن مردها را معمولاً تحمل می‌کردند. افق انگار قوس برداشته و کاروان را محاصره کرده بود. لوریمر گروهش را به نواحی دورافتاده‌تری از این پهنه‌ی آکنده از نور هدایت کرد. مثل جیمز برنان که سر هر پیچ می‌ایستاد تا سنگریزه‌ای را بردارد یا دنبال طلا مقداری شن و خاک را بشوید، جان هم مدام درنگ می‌کرد تا خرده‌های نمک را جمع آوری‌، آنها را دقیق عاقبت پرتشان کند به این یا آن طرف. ناامیدی طبیعت شناس بعد از هر نم نخوری که دور می‌انداخت بیشتر می‌شد. آنقدر سوار و از اسب پیاده شد که گرفت قدم بزند. آنقدر زانو زد و برخاست که بالاخره وادار شد چهار دست که هنوز سواره بودند سراسیمه او را نگاه می‌کردند. کسی حرفی نمی‌زد. توقفی نداشتند، شب که اتراق کردند، طبق تخمین مسیریاب درمانده‌ی مایل بیشتر جلو نرفته بودند.

صفحه ۶۸

افزودن به پاکت خرید
دیدگاه‌ها

در حال حاضر دیدگاهی برای این مقاله ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 واقعیتی عینی و واقعیت ذهنی

واقعیتی عینی و واقعیت ذهنی

فهم ایده «نظم خیالی» برای انسان‌ها دشوار است چون مسلّم می‌دانند که دو نوع واقعیت داریم: واقعیتی عینی و واقعیت ذهنی. در عالَمِ واقعیت عینی، وجود چیزها مستقل از باورها و احساسات ماست. مثلا نیروی جاذبه واقعیتی عینی است. مدت‌ها قبل از نیوتن وجود داشت و بر کسانی که به آن باور ندارند همان‌قدر تاثیر می‌گذارد که بر باورمندان به آن. بیشتر بخوان


کتاب‌های پیشنهادی

book icon انتشارات سنگ
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی وحید پورجعفری
مشاهده همه arrow iconSome text some message..