لوگو www.avangard.ir
پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

حکومت نظامی

نویسنده:
خوسه دونوسو

مانونگو و جودیت، خسته از این داستان، همان‌طور که میان بوته‌های کنگر دراز کشیده بودند، به خواب رفتند. شب سراسر آرام شده بود، نه رهگذری نه سگ ولگردی سکوتش را برهم نمی‌زد - حتی ستاره‌ها انگار در مدار خود بی‌حرکت مانده بودند. شب که از نیمه گذشت چراغ ساختمان‌های آن سوی چمن زار یکی‌یکی خاموش شد و سرانجام آنچه باقی ماند خود ساختمان‌ها بودند که زیر آسمانی سیال به پاسداری ایستاده بودند. ترس، همة کسانی را که به اینجا تعلق نداشتند از خیابان‌ها تارانده بود. همگی‌شان بی‌سروصدا به کُنام خود برگشته بودند تا برای تباهی امتیازاتی که خاص ساکنان این محله بود، نقشه‌ای بریزند. داستانی که جودیت تعریف کرده بود، داستان هراسی بود که از این سر تا آن سَرِ این شهر حرمت‌شکسته خلیده بود و به روزی انداخته بودش که خود را سر بریده، ناتوان و دهن‌دوخته می‌دید، بی‌هیچ ضربانی مگر تپ‌تپ ملخک هلیکوپتری که کمی پیش شب را به لرزه انداخته بود، اما حالا صدایش به گوش نمی‌آمد. کنار پیاده‌رو، جودیت و مانونگو با آن لباس‌های روشن، دست در آغوش هم و پنهان پشت گیاهانی که از بس زمخت بودند به جانورانی گوشتخوار می‌ماندند، همچون مردمان جهانی بیگانه می‌نمودند، جهانی بی‌نیاز از سیلان عشق و سیلان خواب.

صفحه ۲۴۸

افزودن به پاکت خرید
دیدگاه‌ها

در حال حاضر دیدگاهی برای این مقاله ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 شاعری که مترجم شد

شاعری که مترجم شد

عبدالله کوثری شاعر، مترجم و ویراستار معاصر در طی چندین دهه توانسته­ است به یکی از برترین مترجمان تبدیل شود. او بخش مهمی از ادبیات آمریکای لاتین را به فارسی‌زبانان معرفی کرده و کارنامه‌ی ادبی­ درخشان و شایسته‌ی توجهی دارد. بیشتر بخوان


کتاب‌های پیشنهادی

book icon انتشارات نی
مشاهده همه arrow icon
book icon به قلم خوسه دونوسو
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی عبدالله کوثری
مشاهده همه arrow iconSome text some message..