× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال خرید آنلاین برای پاکت خرید بالای تومان رایگان است
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

حقایق ناگفته

نویسنده: کامالا هریس

همسرم٬ داگ٬ بیشتر صبح‌ها قبل از من از خواب بیدار می‌شود و در تختخواب خبرها را از نظر می‌گذراند. با توجه به صدای بخصوصی که از خودش درمی‌آورد - صدای آ‌ه‌کشیدن٬ غرغر زیرلبی یا حبس کردن نفسش در سینه - خوب می‌فهمم چه روزی را پیش رو خواهم داشت.

۸ نوامبر سال ۲۰۱۶ خوب شروع شده بود؛ آخرین روز کمپین انتخاباتی من برای مجلس سنای ایالات متحده‌ی امریکا. تمام صبح را صرف این کرده بودم که با بیشترین تعداد ممکن از رای‌دهندگان ملاقات کنم و البته در نهایت خودم نیز در مدرسه‌ی محله‌مان٬ یعنی سر خیابان محل زندگی‌مان رای دادم. احساس خوبی در مورد نتایج داشتیم. سالن بزرگی را برای مهمانی شب انتخاباتم اجاره کرده بودیم٬ همراه با یک دسته بادکنک که قرار بود در صورت برنده‌شدنم به هوا بفرستیم. اما اول قرار بود با دوستان نزدیک و خانواده برای صرف شام بیرون بروم؛ سنتی که از اولین کمپین انتخاباتی‌ام تا به امروز ادامه داشته. همه از نقاط مختلف کشور٬ حتی خارج از کشور آمده بودند تا با ما باشند؛ خاله‌ها و دخترخاله‌هايم٬ خانواده‌ی همسرم٬ خانواده‌ی همسر خواهرم و بقیه٬ همگی جمع شده بودیم و امیدوار بودیم شب خاطره‌انگیزی داشته باشیم.

پیشگفتار

قیمت: 65,000 تومان
افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بزارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 عزیزم لطفا تهرانی باش

عزیزم لطفا تهرانی باش

همسرم عاقل‌تر از من است. می‌گوید همه‌ی گرفتاری‌ها از زمانی آغاز شد که ما از حرکت ماندیم و ساکن شدیم. که اول مثل بقیه‌ی موجودات یک‌سره در حرکت بودیم. با خانواده، قبیله می‌رفتیم به درختان میوه، سبزی‌های خوراکی می‌رسیدیم. بیشتر بخوان
کتاب های پیشنهادی

 آنگلا مرکل

آنگلا مرکل

55,000 تومان
 آداب دیکتاتوری (کیش شخصیت در قرن بیستم)

آداب دیکتاتوری (کیش شخصیت در قرن بیستم)

54,000 تومان
 من ولادیمیر پوتین هستم

من ولادیمیر پوتین هستم

ناموجود
 نبرد من

نبرد من

40,000 تومانSome text some message..