لوگو www.avangard.ir
× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه‌ی ارسال پستی تا ۲ کیلو‌گرم ۳۰٫۰۰۰ تومان تا ۳ کیلوگرم ۵۵٫۰۰۰ تومان از ۴ کیلوگرم بالاتر ۷۵٫۰۰۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

حقایق ناگفته

نویسنده:
کامالا هریس

همسرم٬ داگ٬ بیشتر صبح‌ها قبل از من از خواب بیدار می‌شود و در تختخواب خبرها را از نظر می‌گذراند. با توجه به صدای بخصوصی که از خودش درمی‌آورد - صدای آ‌ه‌کشیدن٬ غرغر زیرلبی یا حبس کردن نفسش در سینه - خوب می‌فهمم چه روزی را پیش رو خواهم داشت.

۸ نوامبر سال ۲۰۱۶ خوب شروع شده بود؛ آخرین روز کمپین انتخاباتی من برای مجلس سنای ایالات متحده‌ی امریکا. تمام صبح را صرف این کرده بودم که با بیشترین تعداد ممکن از رای‌دهندگان ملاقات کنم و البته در نهایت خودم نیز در مدرسه‌ی محله‌مان٬ یعنی سر خیابان محل زندگی‌مان رای دادم. احساس خوبی در مورد نتایج داشتیم. سالن بزرگی را برای مهمانی شب انتخاباتم اجاره کرده بودیم٬ همراه با یک دسته بادکنک که قرار بود در صورت برنده‌شدنم به هوا بفرستیم. اما اول قرار بود با دوستان نزدیک و خانواده برای صرف شام بیرون بروم؛ سنتی که از اولین کمپین انتخاباتی‌ام تا به امروز ادامه داشته. همه از نقاط مختلف کشور٬ حتی خارج از کشور آمده بودند تا با ما باشند؛ خاله‌ها و دخترخاله‌هايم٬ خانواده‌ی همسرم٬ خانواده‌ی همسر خواهرم و بقیه٬ همگی جمع شده بودیم و امیدوار بودیم شب خاطره‌انگیزی داشته باشیم.

پیشگفتار

افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 اضطراب موقعیت

اضطراب موقعیت

می‌توان گفت که دو داستان عشقیِ بزرگ زندگیِ هر فرد بزرگسالی را تعریف می‌کند. اولین داستان، جست‌و‌جوی ما برای عشق جنسی، به خوبی شناخته و تعریف شده است. بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات میلکان
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی سید حسن رضوی
مشاهده همه arrow iconSome text some message..