× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال خرید آنلاین برای پاکت خرید بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی زیر ۶۰۰ گرم ۱۵ هزار تومان و بالای ۶۰۰ گرم ۲۳ هزار تومان، در صورتی که مبلغ اضافه‌ای بابت پست با هزینه پاکت یا کارتن دریافت شده باشد به شما برگشت داده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله از طریق تلفن یا پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خود شماست.
  • سفارشات پستی به غیر از روزهای پنج شنبه و جمعه و تعطیلات رسمی حداکثر ظرف 1 روز کاری تحویل پست داده خواهد شد.
تماس با پشتیبانی از ساعت 10 صبح-4 بعدظهر به غیر از پنج‌شنبه‌ها و جمعه‌ها و روزهای تعطیل. گفتگوی آنلاین تمام روزهای از ساعت 10 صبح تا 10 شب.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

تهرانیا

نویسنده:
مسعود بخشی

با اینکه چشم تمام پسرهای محله، دنبال دختران سرهنگ بود، کسی در حضور سرهنگ، جرأت نگاه کردن به آنها را نداشت. دو دختر جوان و زیبا، که به تازگی در دانشگاه قبول شده بودند و خواستگاران زیادی داشتند.

با قبولی دخترها در دانشگاه، میان سرهنگ و زنش، که همیشه گوش به فرمانش بود، اختلاف افتاد. زن سرهنگ در شانزده سالگی به عقد سرهنگ درآمده بود، و میخواست دخترها تحصیلاتشان را ادامه دهند و با ازدواج‌شان مخالف بود.

سرهنگ که در سختگیری و مو از ماست کشیدن، شهره خاص و عام بود، با قبولی دخترانش در دانشگاه، دچار تردید جدی شده بود. از یکسو بدش نمی‌آمد تا دخترهایش مدارج علمی کسب کنند و به جایی برسند. از سوی دیگر، از خوشگلی و شیطنت‌های احتمالی آنها در هراس بود، و می‌دانست بهتر است که زودتر، راهی خانه شوهرشان کند.

صفحه ۲۵

افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بزارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 هفته‌ی چهل و چند

هفته‌ی چهل و چند

دیوار چین طولانی‌تر از چیزی بود که در عکس‌ها دیده بودم. شکوه و غم را یک‌جا ریخت توی دلم. میان طبیعت سبز و بکر راه خودش را باز کرده بود و رفته بود بالا. پایم را که روی اولین پله‌ی سنگی گذاشتم، سنگینی تاریخ انسانی‌اش آوار شد روی شانه‌هایم. دستم را گذاشتم روی شکمم. «شکوفه‌ی سیب، این‌جا رو یادت بمونه.» یادش نمی‌ماند. بعدها که دنیا می‌آمد و عقل‌رس می‌شد، باید می‌نشستم و دخترک یا پسرک را می‌نشاندم روی پاهایم. بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات بن گاه
مشاهده همه arrow iconSome text some message..