لوگو www.avangard.ir
پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

افی بریست

نویسنده:
تئودور فونتانه

مجلس بال شب ژانویه تا سپیده دم ادامه داشت و آفی مورد تحسین بسیار قرار گرفت، البته نه آن قدر بی اما و اگر که دسته گل کاملیا که همه می‌دانستند محصول گلخانه‌ی گیز هوبلر است. پس از مجلس بال شب ژانویه دیگربار همه چیز به حال گذشته بازگشت. به ندرت تلاشی در جهت دوستی نزدیک‌تری به عمل آمد و سپس زمستانی از راه رسید که همه آن را بسیار طولانی یافتند. نجیب زادگان حومه‌ی کسین به ندرت به دیدار آن‌ها می‌آمدند و آفی همیشه پیش از بازدیدهایی که برای رفع تکلیف انجام می‌شد، با لحنی تقریباً حزن آلود می‌گفت: «اگر هیچ‌چاره‌ای نیست عیبی ندارد گرت! اما من از کسالت نصف عمر می‌شوم.» گفته‌هایی که همیشه مورد تأیید اینشتتن قرار می‌گرفت. آنچه در این بعدازظهرها دربارهی خانواده، بچه ها یا در زمینه‌ی کشاورزی گفته می‌شد، باز قابل تحمل بود اما نوبت به مسایل مذهبی که می‌رسید و با کشیش‌های حاضر در مهمانی همانند پاپ رفتار می‌شد، یا کشیش‌ها خود را در چنان جایگاهی می‌پنداشتند دیگر کاسه‌ی صبر افي لبریز می‌شد و با حسرت به یاد نیمایر می‌افتاد که همیشه خویشتن دار و کم توقع بود، با اینکه در هر ضیافت بزرگی گفته می‌شد: جنم اش را دارد که در «کلیسای جامع» به کار فراخوانده شود.

افزودن به پاکت خرید
دیدگاه‌ها

در حال حاضر دیدگاهی برای این مقاله ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 واقعیتی عینی و واقعیت ذهنی

واقعیتی عینی و واقعیت ذهنی

فهم ایده «نظم خیالی» برای انسان‌ها دشوار است چون مسلّم می‌دانند که دو نوع واقعیت داریم: واقعیتی عینی و واقعیت ذهنی. در عالَمِ واقعیت عینی، وجود چیزها مستقل از باورها و احساسات ماست. مثلا نیروی جاذبه واقعیتی عینی است. مدت‌ها قبل از نیوتن وجود داشت و بر کسانی که به آن باور ندارند همان‌قدر تاثیر می‌گذارد که بر باورمندان به آن. بیشتر بخوان


کتاب‌های پیشنهادی

book icon انتشارات نیلوفر
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی کامران جمالی
مشاهده همه arrow iconSome text some message..