× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال خرید آنلاین برای پاکت خرید بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

ابراز وجود و جرات مندی در زنان

نویسنده:
جولی دی آزودو هنکس

دلبستگی، هیجانات و جرأت‌مندی

در فصل اول، با مفهوم جرأت‌مندی آشنا شدیم و به نمونه‌هایی از موقعیت‌های مختلفی که نیاز به جرأت‌مندی دارند اشاره کردیم. در این فصل، به بررسی این مسئله می‌پردازیم که اولین‌بار چه موقع و چگونه یاد گرفتیم در خانواده ابراز وجود کنیم. اگرچه جرأت‌مندی مرتبط با بیان احساسات، افکار و عقاید خود در موقعیتی خاص است، توانایی و تمایل ما برای ارتباط برقرار کردن به میزان زیادی تحت‌تأثیر تجربیات روابط گذشتة ما قرار دارد، خصوصاً روابطی که با مراقبان اولیة (معمولاً مادر) خود داشته‌ایم. این پیوند عاطفی با مراقبان اولیه دلبستگی نام دارد.

روابط دلبستگی اولیة ما چهارچوبی را برای روابط آینده فراهم می‌کنند. این چهارچوب، تعیین‌کنندة رفتار ما نیست، بلکه رفتارمان را در مورد دیدگاهی که نسبت به خودمان داریم، میزان اعتماد به دیگران، راهبردهای مدیریت هیجانات، و اعتماد به نفس هدایت می‌کند. سبک دلبستگی بر میزان راحتی ما در روابط و مهارت در رفتار جرأت‌مندانه تأثیرگذار است.

صفحه ۳۷

افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بزارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 فروغ فرخزاد

فروغ فرخزاد

چه كسی ﮔﻔﺘﻪ ﺯﻣﺎﻥ ﻃﻼﺳﺖ؟ من مزه مزه اش کردم...زمان عین الکل است ...ثانیه ثانیه میسوزاند و می رود در عمق وجودت مست مست که شدیچشمهایت را باز میکنی و میبینی عمرت گذشتهو تو ماندی و خماری از دست رفتن یک عمر... بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات لگا
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی زهرا آزادفر
مشاهده همه arrow iconSome text some message..