× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال خرید آنلاین برای پاکت خرید بالای تومان رایگان است
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

آخر داستان

نویسنده: لیدیا دیویس

شاید هیچ وقت نشد که از وضعیت غیرعادیمان آگاه نباشیم، اینکه شاید رابطة ما از نظر بعضی‌ها درست نباشد چون او خیلی جوان‌تر بود یا چون من استاد بودم و او دانشجو، هرچند که او دانشجوی من نبود و با خیلی استادهای دیگر هم دوست بود و هرچند از بیشتر دانشجوها بزرگتر بود. ولی شاید هم حس می‌کردیم که اگر فقط جلوی دوستانمان دست هم را گرفته بودیم آن‌ها به این موضوع توجه می‌کردند و کنجکاوی فراوانشان ارضا می‌شد، اینکه رفتار ما نسبت به هم چطور است؟ چطور رابطه‌ای داریم؟ آیا من با او رفتار مادرانه‌ای دارم؟ آیا او مثل پسر یا پدر، از من محافظت می‌کند؟ آیا مثل دو هم سن و سال رفتار می‌کنیم؟ عصبی هستیم یا آرام؟ رفتارمان با هم خشن است یا ملایم؟ بدجنسیم یا مهربان؟

می دانستم که کنجکاویشان خیلی زیاد است چون آنجا، مادامی که من زندگی می‌کردم، و حتی بعد از رفتنم، زندگی دوستان و آشنایان و حتی مردمی که هیچ‌وقت ندیده بودیم، برای همه‌مان خیلی جالب بود. ولع سیری‌ناپذیری برای شنیدن داستان وجود داشت، بخصوص داستان‌های درام و احساسی، مخصوصاً با موضوع عشق و خیانت، هرچند این کنجکاوی و علاقه معمولاً بدخواهانه نبود.

صفحه ۶۵

قیمت: 15,500 تومان
افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بزارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 شهر و خاطرات رونده

شهر و خاطرات رونده

سرعت تغییرات محیطی در کلان‌شهرها آنچنان است که هر آن ممکن است چیزی که به آن دل بسته‌ای یا به آن احساس تعلق می‌کنی دود شود و به هوا رود یا چهرۀ دیگری به خود گیرد. در این شرایط که تعلق و دلبستگی به چیزی ثابت غیرممکن است، مبدائی ساکن برای شهرنشین وجود ندارد و از این رو همیشه در زندگی روزمرۀ خودش هم احساس دورماندگی و هجرت می‌کند. در این یادداشت این دورماندگیِ مداوم را از نظر می‌گذرانیم و برایش از شعر نیما و بودلِر شاهد می‌آوریم. بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات نیلوفر
مشاهده همه arrow iconSome text some message..