× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال خرید آنلاین برای پاکت خرید بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی زیر ۶۰۰ گرم ۱۵ هزار تومان و بالای ۶۰۰ گرم ۲۳ هزار تومان، در صورتی که مبلغ اضافه‌ای بابت پست با هزینه پاکت یا کارتن دریافت شده باشد به شما برگشت داده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله از طریق تلفن یا پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خود شماست.
  • سفارشات پستی به غیر از روزهای پنج شنبه و جمعه و تعطیلات رسمی حداکثر ظرف 1 روز کاری تحویل پست داده خواهد شد.
تماس با پشتیبانی از ساعت 10 صبح-4 بعدظهر به غیر از پنج‌شنبه‌ها و جمعه‌ها و روزهای تعطیل. گفتگوی آنلاین تمام روزهای از ساعت 10 صبح تا 10 شب.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)

جی.كی.رولینگ و دیگران

‌ درباره ی جی.كی.رولینگ و دیگران و آثارش

جی.كی.رولینگ و دیگران
  • جی.كی.رولینگ (J. K. Rowling )تاریخ 31 ژوئیه 1965 در انگلستان متولد شد. او نویسنده است و بیشتر به خاطر نوشتن مجموعه  کتاب های تخیلی "هری پاتر "مشهور است . "هری پاتر" چندین جایزه را به دست آورده و بیش از 500 میلیون نسخه فروش کرده و به 65 زبان ترجمه شده است.جی.كی.رولینگ به عنوان اولین نویسنده میلیاردر جهان است .او بیشتر درآمد خود را صرف امور خیریه می کند.مجموع فروش وی در انگلستان بیش از 238 میلیون پوند است که باعث شد او پرفروش ترین نویسنده زنده در انگلیس باشد. در فهرست جایزه ادبیات داستانی زنان رولینگ پس از هارپر لی، مارگارت اتوودو شارلوت برونته در جایگاه چهارم قرار گرفت. رولینگ اولین کسی است که سه بار جایزه Smarties را به دست آورده.  او برای کتاب های "هری پاتر و جام آتش" و" هری پاتر و شاهزاده دورگه " به عنوان نویسنده سال انتخاب شده است.


کتاب ها
بیوگرافی
Some text some message..