× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال خرید آنلاین برای پاکت خرید بالای تومان رایگان است
با توجه به تعطیلی 2 آبان سفارشات پستی که از تاریخ 28 مهرماه ثبت خواهد شد، 3 آبان تحویل پست داده خواهد شد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

هیچ چیز نمی تواند ناراحتم كندهیچ چیز!...

نویسنده:
آلبرت آلیس

بنابراین تفکرات، احساسات و رفتارها به طور دورانی بر یکدیگر تاثیر می‌گذارند و با هم تعامل دارند. ایده‌های دیوانه‌وار، ایجادکننده هیجانات بسیار نگران‌کننده و اعمال عجیب هستند. هیجانات بیمارگونه و عصبی‌وار، رفتارهای احمقانه به دنبال دارند. اعمال و واکنش‌های عجولانه، ایجادکننده عقاید نامعقول و کارهای بیمارگونه و دیوانه‌وار هستند. علاوه بر این، تفکرات منجر به تفکرات دیگر و هیجانات منجر به  بروز هیجانات جدید و اعمال منجر به بروز اعمال متفاوت خواهند شد. تاثیر تفکرات، هیجانات و فعالیت‌ها بر یکدیگر به نظر می‌رسد هرگز متوقف نمی‌شوند!

فرض کنید می‌خواهید تعصب‌ها، وسواس فکری، ترس و دلهره و عادت‌های غلط خود را تغییر دهید. آن‌گاه چه؟ هیچ روشی نیست که همیشه برای شما کارساز باشد. گاهی استفاده از یک فلسفه می‌تواند به شما کمک کند تا از اضطراب‌تان فاصله بگیرید و روز بعد نه. گاهی اگر به طور کامل احساسات خود را بیان کنید به شدت به شما کمک می‌کند و گاهی اگر جلوی احساسات خود را بگیرید! در هر صورت با به‌کارگیری هر روش درمانی شاید بتوانید از شر اختلالات خود خلاص شوید، روش‌های طولانی، روش‌های کوتاه و روش‌های بلند!

صفحه 128

افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بزارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 هجرت، محکومیت و تبعید، برای سرگردانان در وطن

هجرت، محکومیت و تبعید، برای سرگردانان در وطن

«من اینک به ضد تو هستم و در میان تو به نظر امت‌ها داوری خواهم نمود. و با تو به سبب جمیع رجاساتت کاری خواهم کرد که پیش از این نکرده باشم و مثل آنها هم دیگر نخواهم کرد. بنابراین پدران در میان تو پسران را خواهند خورد و پسران پدارنشان را و بر تو داوری‌ها نموده، تما بقیت را به‌سوی هر باد پراکنده خواهم ساخت بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی
Some text some message..