لوگو www.avangard.ir
× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

سقوط امپراطوری شوروی در اروپا؛ انقلاب های ۱۹۸۹

نویسنده:
ویکتور شبشتین

آمریکایی‌ها درک عمیقاً نادرستی از مردی داشتند که در دهه ۱۹۸۰ دو بار وی را به عنوان رئیس جمهور کشورشان برگزیده بودند. حتی برخی از مشاوران نزدیک ریگان تا اواخر دوران ریاست جمهوری‌اش درنیافته بودند که او در خفا طرفدار خلع سلاح اتمی، و یک سنت شکن رادیکال است. ریگان هیچ باوری به تئوری‌های بازدارندگی هسته‌ای نداشت و این در حالی بود که غالب آدم‌های جنگ طلب اطرافش، با قطعیت هر چه تمام، به این تئوری‌ها باور داشتند. ریگان آدمی خوش بین و رؤیاپرداز بود. او در خفا دیگر هیچ اعتقادی به «نابودی قطعی متقابل» ـ خرد کلیشه‌ای که سیاست دفاعی هر دو ابرقدرت و متحدانشان روی آن بنا شده بود ـ نداشت و آن را «غیر مسئولانه، کاملاً نفرت انگیز.... و پیمانی انتحاری» می‌نامید. ریگان متقاعد شده بود که می‌تواند جهان را از شر تسليحات کشتار جمعی خلاص کند، اما او جرئت نداشت که این عقایدش را در برابر عموم (حتى در برابر برخی از دستیارانش) بیان کند.

صفحه ۱۶۵

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 ضیافت فروپاشی کمونیسم

ضیافت فروپاشی کمونیسم

بیژن اشتری این­‌بار با ترجمه‌­ی این کتاب موخره‌­ای با شکوه را بر تمام کتاب­‌هایش عرضه کرده است؛ کتابی در باب سقوطِ ایدئولوژی رهبران سرخ. بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات ثالث
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی بیژن اشتری
مشاهده همه arrow iconSome text some message..